Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki mást megkérnék,...

Ha valaki mást megkérnék, hogy végezzen velem, mert én nem merem megtenni, akkor hogy reagálna? Én miért így reagálna?

Figyelt kérdés
Zárójelbe fontos megemlítenem, hogy nem akarok öngyilkos lenni, csak arra kérlek benneteket, hogy fogalmazzátok meg, hogy hogy viselkedne egy ép ember egy ilyen szituációba?
2021. máj. 29. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Egy ép ember kihívná a mentőket, és 10 percen belül a zárt osztályon találnád magadat. (Mégis mire gondoltál? Hogy megtenné?)
2021. máj. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sok videót néztem Ptsd-s katonák beszámolóiról. Azt mondják a tűzharc szórakoztató, akkor kattan be az agyad amikor látod a halottakat. Én nem ölnék meg mást mert lehet nem tudnék elszámolni a lelki ismeretemmel, de még aki el is tudna az se szeretné élete hátralévő részét rácsok mögöt tölteni, ha már valaki megakar halni legalább ne tegye tönkre más életét, bár amugy a családjára is gondolhatna.
2021. máj. 29. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Dagadozó Agy ***** válasza:

Szerintem le akarna beszélni róla.

Ha normális.

Miért? Mert az evolúció során belénk kódolódott, hogy az élet mindennél fontosabb. Főleg a sajátunk, de a társadalomban az is belenk kódolódott, hogy másik emberek lláne ismerősök életét is vedeni kell.


Ha kattant, lehet, hogy örülne a lehetőségnek, de az max 1000-ből egy.

2021. máj. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!