Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a munkahelyen mindennemű...

Ha a munkahelyen mindennemű pénzkezelési átvételi jogot elvettek tőlem, akkor potenciális tolvajnak sikkasztónak néznek? Miért nem válnak akkor meg tőlem?

Figyelt kérdés

Sok éve vagyok itt, és munkám része volt mindig is az ügyfelektől történő pénzátvétel, számla-nyugtakiadás, sőt, néha még bért is én fizettem a többieknek (átadás).


Kb 1 éve az összes ezzel kapcsolatos jogot elvették. nem vehetek át senkitől egy fillért se, nincs számlatömböm nyugtám, az e-számlázóhoz se férek hozzá, és úgy általában egy fillérrel kapcsolatba nem kerülhetek.

Annyira abszurditásba hajlik ez, hogy jön egy ügyfél pénzzel, akkor keresnem kell valakit aki átveheti. Ha nincs ilyen éppen házon belül, akkor EL KELL KÜLDENEM az ügyfelet, hogy jöjjön vissza máskor, de én át nem vehetek tőle semmit. MIközben 10+ évig simán átvehettem.


Kérdésem annyi: ha ennyire nem bíznak bennem, ha potenciális tolvajnak sikkasztónak tartanak-miért nem válnak meg tőlem?


2021. máj. 29. 09:12
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

"akar kivenni pénzt a kasszából.Jól jöhet egy bűnbak,ha úgy alakul."


Hát ez a vonat már elment. Rám már 1 éve rám nem lehet fogni egy fillért se, mert semmihez se férek hozzá.

2021. máj. 29. 15:51
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy szívatnak, vagy nem akarják hogy beleláss a dolgokba. Lehet a te 10 eveddel tobb monden feltunne mint a tobbinek.
2021. máj. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Japánban egyébként sok helyen ez van, pl egyetemen automatából veszel matricákat és azt adod ügyintézőnek, pénzt nem érinthet. De ha nálatok csak rád érvényes akkor én lelépnék.
2021. jún. 5. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!