Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vettem azt észre,...

Csak én vettem azt észre, hogy az Egri romák nagy része normális?

Figyelt kérdés
Elég gyakran járok Egerbe úgy eleve bulizni. Meg úgy amúgy is felmegyek néha haverokhoz. Mivel itt van 40 km-re a város. De többször is találkoztam, beszéltem már ott romákkal. Beszéltem már ott nepper cigány, purti cigány, oláh (hagyományos) cigánytól kezdve mindennel. Ezt csak azért írom így mert mi felénk így csoportosítjuk őket. És az oláh cigányt tartják haverjaim a legjobbnak. És szerintük a ketyegő cigány lehet a legveszélyesebb kategória. Lényeg, hogy volt olyan is, hogy össze is spanoltam 1-2vel. Tegnap pl mentem egy kis utcában, jöttek szembe csoportosan. De egyáltalán nem tartottam tőlük mert gondoltam, hogy nem lesz semmi. Egyszer nézett egy buliban rám fenyegetően egy csávó. De utána le is pacsizott velem. De nem is biztos, hogy közvetlen oda valósi volt. Na de viszont ott van Miskolc pl oda felmegyek szinte mindig beszol valaki. Illetve ott is ahhol lakok.

2021. máj. 29. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:

azt kellene észrevenni hogy már a cigányság is olyan megosztó mint mindegyik csoport!

a magyarok sem egyformák a cigányok akkor miért lennének?

én mindkét csoportból találkoztam normálisokkal meg gyökerekkel ilyen egyszerű...

2021. máj. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha kimész a Szalába ott érdekes figurákkal találkozhatsz.
2021. máj. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak te
2021. jún. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!