Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tavaly novmeberben volttam...

Tavaly novmeberben volttam Körülmetélve kb egy honapig meg is volt dagadva aztán el is múlt azota elég szépen gyógyult ,2 napja volt egy kicsit durvább sexben részem es azt vettem eszre enyhén megduzzadt normális ez?

Figyelt kérdés

2021. febr. 28. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, ne aggódj.
2021. febr. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
3 hónap után is?
2021. febr. 28. 23:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mit jelent számodra a durvább szex. Nálam a durva azt jelenti, hogy az én nem körülmetélt péniszem is vörössé válik, bedagad.
2021. febr. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát azota miota Körülvagyokmetélve nem volt ilyenben részem és hat rá két napra is még enyhén megvan duzzadva lehet még nincs hozzá szokva
2021. febr. 28. 23:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Mikor múlt el?
2021. okt. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
elmult kb a sex után egy hétre aztán lassan megszokta a dolgokat azota nincs vele gond csak anyi hogy néha szárazabb ott a bőr hideg évszakokban főleg .
2021. nov. 1. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!