Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem nem hat meg a...

Csak engem nem hat meg a menősködő idióták halála, kínja ?

Figyelt kérdés

Vannak ezek a nagyon menő vagány gyerekek (bár sokszor idősebbek is) akik pl gyorsan hajtanak és baleset veszélyesen, vagy azzal menősködnek hogy ők bedrogozva meg berúgva egyszerre vezetnek. Teszik az eszüket hogy ők milyen kemények, meg ők a rendőrt is leszoptatják. Aztán előbb vagy utóbb balesetet csinálnak amiben gyakran ártatlanokat is veszélybe sodornak, vagy megölnek. Na én ilyenkor ezeket a retkeket a roncsok között hagynám elégni, vagy még rá is segítenék. Legjobb esetben is elsőnek mindenki az ártatlanokkal törődne aztán talán őket is ellátni. És az a kedvencem amikor az ilyen Need for Speed hülyegyerekek megdöglenek vagy megnyomorodnak még sajnálni kéne, meg a híradóban koldulgatnak kerekesszékre :D

Mondom ezt 25 évesen. Ha egy ilyen miatt összetörne a kocsim vagy sérülnének a szeretteim lehet hogy több kárt tennék utána benne mint a baleset.


2021. máj. 30. 11:21
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Nem egyszer volt hogy majdnem baleset lett ezek miatt, nem rajtuk múlt hogy megúsztuk.
2021. máj. 30. 11:22
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Részben egyetértek veled. Na de mikor egy baleset helyszínére mentőt és rendőrt hívnak, akkor még nem tudni pontosan mi történt. Először segítenek az embereken, utána vizsgálják a körülményeket. Viszont én azt simán bevezetném törvénybe, hogy akiről bebizonyosodik, hogy ittasan vagy bedrogozva vezet, azt alapból csukják le gyilkossági kísérlet miatt,emellett fizessen magas összegű bírságot és örökre tiltsák el a vezetéstől. Ez akkor is így legyen, ha ez egy közúti ellenőrzés során derül ki, akkor is, ha épp nem csinált balesetet.
2021. máj. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szépen az ilyennel leültetném a börtönt, aztán eltíltanám a vezetéstől de még testileg is! Mondanám neki hogy válasszon: Vagy levágjuk a kát lábát, vagy a két kezét, vagy az egyik kezét és lábát, vagy a szemeit vájnám ki. Akármelyiket is válassza a vezetésre alkalmatlan lesz. Az ilyenek jogsi nélkül is folytatnák úgyis.
2021. máj. 30. 11:31
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
3 Hát ha nem is bántanám fizikailag, de ha folytatja jogsi nélkül már visszaeső bűnözőnek számítana, így még súlyosabb büntetést kapna.
2021. máj. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Csak lehet hogy a pátyolgatás egy másik ártatlan életébe kerülne.
2021. máj. 30. 11:34
 6/16 anonim ***** válasza:

Én sem menteném meg, pátyolgatnám, ápolgatnám az ilyen embereket, - egyszerűen sorsukra hagynám őket, nem hogy börtön cellákat tartanék fenn nekik, orvosi ellátást, jogi védelmet biztosítani nekik! Számolatlanul erőltetik a társadalomra ezeknek a kitartását, - mert ugye, jogában áll az is az ily módon szabadságvesztésre ítélt embereknek, hogy a saját etetésükre, elszállásolásukra, tisztálkodási körülményeik biztosítására irányuló munkát is megtagadják.

Bent ég egy ilyen egy kocsiban?

Nincs tárgyalás.

Nem kell közpénzből ápolgatni.

Nem kell börtönbe zárni.

Igazából az a legkellemetlenebb része ennek az egésznek, hogy az ilyen emberek túlnyomó hányadában felejtős a felelősségtudat, eszük ágában nincs megváltozni, emberhez méltóan viselkedni úgy általában és ha kapnak egy újabb, és az új után is egy újabb lehetőséget, ott folytatnak mindent, ahol abbahagyták, - azzal a minimális különbséggel, hogy a "Bűnöző Akadémián" még továbbképzésben is részesülnek a bent eltöltött időszak alatt.

Nem tudom, hogy ez - rajtuk kívül - kinek és miért "bolt"!

2021. máj. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Unalmas hogy egy átlag tisztességes ember ha késik néhány percet melóban, vagy egy szaros maszkot elfelejt húzni akkor az baj, de ezeket közveszélyes bűncselekmények, ártatlan emberek haláláért is pátyolgatni kell.

Mi az hogy sajnálni kell ? Ha röhögök egy ilyen patkányon hogy megdöglik még én vagyok a szemét.

2021. máj. 30. 11:41
 8/16 anonim ***** válasza:

Egyetértek a dühöddel, én inkább bevezetném a modern kori hóhérságot: oktogon, és küzdjön meg egy vérbeli küzdősportolóval. kiváncsi lennék, ott mennyire lenne Tökös Matchó Tsávóka/Nő.

Mert ez nők esetben is érvényes lenne.

2021. máj. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Így van. Ezeknek a tipikus kemény "harcos maffi főnököknek" a másik ismérve hogy védtelenekbe belekötnek többen.
2021. máj. 30. 11:45
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Ezért nem Te hozod meg a törvényeket. (Egyébként meg, így zárójelben, én amondó vagyok, hogy gyorshajtani is lehet BIZTONSÁGOSAN. Én is szoktam néha, ha tényleg sietős a dolgom, de két kézzel ráfeszülök olyankor a kormányra és nagyon figyelek. Lakott területen belül meg fix 50, nem több, ha sietek SEM. Okkal van az a sebességlimit.)
2021. máj. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!