Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyen proli lakótárssal mit...

Ilyen proli lakótárssal mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Barátnőm egy 4 szobás albérletben lakik, 3 másik barátnőjével. 2 barátnője tök kis kedves, aranyosak. Viszont a 3. barátnője egy világi paraszt. Ha felmegyek hozzájuk, egyszerűen nem tud viselkedni. Alapból fura, hogy lány létére Szevasz-t köszön, vagy pedig ilyen bólintós, melós Heló-t odaböfög nekem, úgy hogy rám se néz. Ha ott alszok barátnőmnél, és valami ok miatt ki kell mennem a közös helyiségbe és összetalálkozok a másik 2 bnőjével, semmi gond nincs, beszélgetnek, érdeklődnek irántam. Ez a 3. viszont levegőnek néz. Ha kijön és én is kint vagyok, rám se néz, szellemként kezel és cselekszik. Nagyon fura.


Ezek még mindig olyanok, hogy nem foglalkoztam vele. Viszont tegnap kint a konyhájukban meséltem egy kínos intim dolgomról a barátnőmnek. A barátnőjének nyitva volt a szoba ajtaja(nem vettem észre), és hallott mindent, és az egyik mondatom közepén kiüvöltött nekem egy ilyet, hogy "Balf*sz vagy tesó!". Barátnőm ezt nagyon viccesnek találta és nyugtatott, hogy ő ilyen, nem komolyan mondta, de engem nagyon felcseszett...


Rohadt idegesítő ez a proli viselkedése. Nem szeretném helyretenni, mert abból csak balhé lenne, azt meg nem szeretném... Valamiért amúgy a kezdetektől fogva nem vagyok szimpatikus neki, pedig még egy szót sem váltottunk. Ő 20 éves, és 3 évvel fiatalabb nálam, ráadásul egyetemen van... Mégis így viselkedik. Plusz jövőhéttől a mi házunkat újítják, így sokkal többet kell a barátnőmnél lennem...



2021. máj. 31. 17:15
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:

Feladom...


Mindenki hülye bunkó proli, csak te vagy az Atyaúristen, örüljél neki... :D

2021. jún. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!