Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyen proli lakótárssal mit...

Ilyen proli lakótárssal mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Barátnőm egy 4 szobás albérletben lakik, 3 másik barátnőjével. 2 barátnője tök kis kedves, aranyosak. Viszont a 3. barátnője egy világi paraszt. Ha felmegyek hozzájuk, egyszerűen nem tud viselkedni. Alapból fura, hogy lány létére Szevasz-t köszön, vagy pedig ilyen bólintós, melós Heló-t odaböfög nekem, úgy hogy rám se néz. Ha ott alszok barátnőmnél, és valami ok miatt ki kell mennem a közös helyiségbe és összetalálkozok a másik 2 bnőjével, semmi gond nincs, beszélgetnek, érdeklődnek irántam. Ez a 3. viszont levegőnek néz. Ha kijön és én is kint vagyok, rám se néz, szellemként kezel és cselekszik. Nagyon fura.


Ezek még mindig olyanok, hogy nem foglalkoztam vele. Viszont tegnap kint a konyhájukban meséltem egy kínos intim dolgomról a barátnőmnek. A barátnőjének nyitva volt a szoba ajtaja(nem vettem észre), és hallott mindent, és az egyik mondatom közepén kiüvöltött nekem egy ilyet, hogy "Balf*sz vagy tesó!". Barátnőm ezt nagyon viccesnek találta és nyugtatott, hogy ő ilyen, nem komolyan mondta, de engem nagyon felcseszett...


Rohadt idegesítő ez a proli viselkedése. Nem szeretném helyretenni, mert abból csak balhé lenne, azt meg nem szeretném... Valamiért amúgy a kezdetektől fogva nem vagyok szimpatikus neki, pedig még egy szót sem váltottunk. Ő 20 éves, és 3 évvel fiatalabb nálam, ráadásul egyetemen van... Mégis így viselkedik. Plusz jövőhéttől a mi házunkat újítják, így sokkal többet kell a barátnőmnél lennem...



2021. máj. 31. 17:15
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
94%
Balf*sz vagy tesó, tényleg. Ilyesmin rugózni..
2021. máj. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
94%
Végigolvasva a frusztrált ömlengést amit idehánytál szerintem nagyon jól teszi a csaj, hogy levegőnek néz egy ekkora világi tahót, mint amilyen te vagy 😂 Te ott csak egy vendég vagy ráadásul nem is az ő vendége, nem élsz ott szóval egy árva szavad sem lehet arra, hogy nem fog körülötted forog az élete, szép csendben elviseled vagy nem mész oda.
2021. máj. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
96%

Proli = Proletár rövidítése. Jelentése: A társadalom alsó szintjén lévő nincstelen munkás.


Legalább a szavak jelentésével legyél már tisztában.

2021. máj. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
95%
Nos, a lakótársainkat nem tudjuk megválogatni. Az embereket sem, akik a lakótársaink fogadnak. Mivel ki nem rakhat téged, így csak megtűr. Fogadd el szerintem, és ne várd már, hogy a saját lakóhelyén körbe ugráljon amikor nem vagy neki szimpatikus, ennyi.
2021. máj. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:

Hát behalok azon ami itt megy :DDDDD. Amíg beleböfög a beszélgetésembe, amikor nem hozzá beszélek, fél éve folyamatosan, addig fogok rajta rugózni, mert zavar. De ahogy elnézem, szerintetek ez normális és elfogadott viselkedés.


Kettes, nézz után a tahó jelentésének, mert szerintem nem tudod mit jelent. Igen, vendég vagyok, de attól még szerintem normálisan is lehet viselkedni, nem úgy mint valami mezei c*gány. Saját házam van, csak a barátnőm unszolására járok fel hozzájuk néha még mindig...

2021. máj. 31. 17:29
 6/51 A kérdező kommentje:

Egy szóval nem mondtam, hogy ugráljon körbe, csupán egy normális videlkedést vártam el tőle.


3# Pontosan. És szerinted a proletárok hogy viselkednek? Te észlény...

2021. máj. 31. 17:30
 7/51 Psylocyber ***** válasza:
83%

Nem bántani akarlak, de aki úgy kezdi a mondókáját, hogy "Barátnőm.." ahelyett, hogy "A barátnőm...", na az az igazi proli. Az egész ömlengésed teli van olyan nyelvtannal, h ihaj. "Szevasz-t köszön", jézus mária, basszus ezt a szöveget értelmezni nem kis meló. Látszik, hogy nem tudsz rendesen magyarul. Nagyon proli, bocs.


Csatlakoznék az előttem szólókhoz, szerintem jó hatással lesz rád a csaj :)


amúgy hány éves ez a "proli csaj"? Van barátja? Esküszöm nekem máris megtetszett:)

2021. máj. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
91%

"Saját házam van"


Mekkora arc :-D Örököltél?

2021. máj. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
98%

en se talalok semmi kivetni valot benne, amikor a lakotarsam palija ott van nalunk en sem szoktam koszonesen kivul tobbet tarsalogni vele, mert nem miattam ment oda. ha meg annyira kinos intim dolgot meseltel a baratnodnek, azt nem a kozos helysegben kell megtenni, hanem a szobajaban, hogy mas ne hallja.


lehet a “proli csajnak” nem a legkifinomultabb a stilusa, de nem annyira gaz mint amennyire te latod

2021. máj. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
100%

Koltozzon hozzad a nod.

Ja, erre jonnek a kifogasok majd...

Akkor meg turd el.

2021. máj. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!