Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik típusba tartozól? A...

Melyik típusba tartozól? A nyalizós vagy inkább nem fogsz nyalizni hogy elérj bármit is?Inkább saját magad akarsz elérni mindent úgy hogy közben nem alázkodsz meg?

Figyelt kérdés
2021. jún. 1. 10:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én csak arra tudok büszke lenni az életben, amit én magam értem el, önerőből, segítség, nyalizás vagy bármi hasonló nélkül. Ebből szerintem egyértelmű melyik típus vagyok :)
2021. jún. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Az életet éljük úgy, hogy a lehető legnyugodtabban teljen el.

Ha már nyalizni kell az már megalázó érzés stb. stb.

Én a büszkeségemet többre tartanám minthogy nyalizzak valamiért.

2021. jún. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Van gerincem.
2021. jún. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Na ezekre a válaszokra vártam , engem azért rúgtak ki a munkahelyemről mert kaptunk egy új főnököt és elvárta volna hogy istenítsem,de megmondtam neki hogy nem fogok neki nyalizni,nem is loptam a szívébe magam, és egyszer vétettem egy hibát X év után ami jó alkalom volt neki arra ,hogy kirúgjon :) Habár már én is kerestem a munkahelyet tehát épp kapóra jött a kirúgás,mert a büszkeségem fontosabb volt,mint hogy nyalizzak neki.:)
2021. jún. 1. 10:42
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem nyalizok, de ha valaki amúgy is szimpatikus simán összebarátkozok vele, annak ellenére, hogy befolyásosabb pl egyetemi tanárom. Nem bunkózok szándékosan, de nem hazudok és vállalom a véleményemet.

Véleményem szerint az is az én érdemem, ha olyan kapcsolatot alakítok ki, ami előrébb visz.

Példa:

Összebarátkoztam pár szaktárssal. Az egyik mesélt egy csoportról (ami egyébként nyilvánosan hirdetve volt, de elkerülte a figyelmem) és hogy érdemes csatlakozni, mert hasznos tudást adnak át. Jelentkeztem a csoportba. Keményen dolgoztam ott, ezzel kivívtam a csoportvezető figyelmét, aki emiatt munkát ajánlott maga mellet.

Ismeretség nélkül most nem lenne ez a munka. De én úgy gondolom, hogy az én érdemem, hogy vannak ezek az ismeretségeim. (Pl a szaktársaimnak szoktam segíteni, így ők is nekem.)


Nem hiszem egyébként, hogy bárki nyalizósnak titulálná magát, szóval lehet, hogy a ti szemetekben én az vagyok. Nem tudom. Mindenesetre én nekem jó így, nem alázkodtam meg és magaménak érzem a sikert. Persze közben hálás vagyok a szerencsémnek és néhány embernek, de ez ezen nem változtat.

2021. jún. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Alapban kedves ember vagyok, lefelé és felfelé is, nem is értem, hogy pontosan mit értesz "nyalizás" alatt.

Viszont az igazamért bármi áron kiállok és soha nem alázkodom meg.

Komoly dolgokat értem el életem során, úgy anyagi, mint erkölcsi vonalon és ezeket mind önerőből.

2021. jún. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nyalizos típus.Azt adok amit kapok.Emiatt rugtak már ki munkahelyről de ennek köszönhetően találtam egy olyan munkahelyet ahol talán sinbe ért az életem
2021. jún. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Általában olyan munkahelyeket keresek, olyan fönökkel, akinek az önbecsülése nem addig tart, hogy ö a fönök = igaza van. Mindenki csinálhat hülyeséget, lehet figyelmetlen, ha emiatt rádszólnak, nem kell megsértödni. Bekem általában majdhogynem barátaim az emberek akikkel, akikbek dolgozom, tehát nincs panasz, ha pofázok akkor sem, pedig erre a pofára nehéz lakatot tenni :D
2021. jún. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nyalizás alatt azt értem hogy például egy nő picsa villantóba dolgozik egy gyárba és tetszeleg a főnöknek,közel hajjol hozzá majdhogy nem lesmárolja csak hogy nehogy kirúgják ,a főnölnek meg ez tetszik ,férfiaknál meg például hogy a főnök minden egyes szavára ugrik ha annyit is mond hogy hozzd ezt ide add ezt ide meg stb, tehát mindent megtesznek a főnöknek még azt is amit egyépként nem kellene.
2021. jún. 1. 11:07
 10/18 anonim ***** válasza:
73%
Első válaszoló vagyok, nekem az egyik előző munkahelyemen egy négyszemközti beszélgetés alkalmával kerek-perec megmondta a nagyfőnököm (a főnököm főnöke), hogy ha nem vagyok hajlandó benyalni akkor soha sehol nem fogok semmilyen karriert építeni. Hát ott nem is tettem, leléptem amilyen hamar csak tudtam, érdekes módon a következő helyen egy éven belül előléptettek a jó munkámért és azóta is megbecsülnek.
2021. jún. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!