Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet elérni az, hogy...

Hogyan lehet elérni az, hogy a lakótársam elköltözzön?

Figyelt kérdés

Két hete költözött hozzám (a szomszéd szobába) az új lakótársam. Eleinte látszólag nem volt gond, csendes, alkalmazkodó, bár érzékelhető volt, hogy számára nem minden elfogadható ahogy van, annak ellenére, hogy még rá is kérdeztem! (Így gyűlt benne a feszültség)

Először pár nap után tett megjegyzést, hogy a porszívót kitakarította és mennyire koszos volt, amit hosszan ecsetelt, majd hogy a gáz főzőlap rácsa milyen volt és még miket takarított.

(Az érkezésére igyekeztem rendbe tenni az előző lakó után a lakást, volt ahol nem lett tökéletes vagy elmaradt.)

Én is tisztaságszerető vagyok, de egyre inkább megtapasztaltam, hogy az új lakótárs sajnos betegesen az.

Emellett kérdés nélkül egy-két dolgomat arrább teszi vagy 2 szivacsom kérdés nélkül elhasznált takarításhoz, amíg túráztam, mert szerinte ez rendben van, illetve hütőben odébbtolta a citromom a lehajthatós részen, korábban is mondta hogy majd arrébb tolja ha nem fér.

Alapból külön 1-1 teljes polca van mindkettőnknek, a többi részen egyik felébe enyém, másikban az övé (képzeletben elválasztva (lehajthatós nem volt tisztázva, de sosem tologatták a dolgaimat.) Én egy nagyobb helyett csináltam lejebb és odatettem a cuccát.

Erre szólt, hogy látom lejjebb költöztetted a cuccomat, illetve akkor újra immáron 3.alkalommal kiakadt, ezúttal robbant, hogy kevés a helye, én belaktam a lakást. ÉS hiába kérdezem, hogy mit szeretne, illetve hol ürítsek helyet nem mondja!

Ekkor újra megkérdeztem ezt, erre még idegesebb is lett (persze én még inkább tehetetlenségemben!)

és azt mondta, hogy nem csak én bérlem a helyet és hogy még ilyen önző emberrel nem találkozott!??

Sajnos a gondolatait nem tudom kitalálni!



#együttélés #llakótárs #nemkívánt lakótárs #nehéz lakótárs #nehéz együttélés #furcsa lakótárs
2021. ápr. 14. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbben úgy érheted el, ha nyiltan közlöd vele mit akarsz.
2021. ápr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszéled vele.
2021. ápr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán beszélj a tulajdonossal. Emiatt járok be hamarabb munkába, csak hogy ne kelljen ott lenni, nyáron pedig még a parkban is üldögélek egy órát, hogy fél 8-tól fél 7-ig ne legyek ott.
2021. ápr. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!