Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más tapasztalt ilyet? Vagy...

Más tapasztalt ilyet? Vagy csak engem zavar az ilyen viselkedés? Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
A párom nagyon rigolyás. Olyan hülyeségeken akad fenn, hogy hány cm-esre van vágva az uborka a szendvicsen, vagy a levesben mekkora a krumpli, vagy díszes-e a tányér amiből eszik. Normális ez? Azért nem szeret például egy zöldséget a levesben, mert szerinte nem esztétikus. A gulyásban nem lehet répa, mert nem esztétikus. Amúgy megeszi. A kutyájának soványnak kell lennie mert úgy esztétikus. Megőrjít. Van más ilyen ember, vagy ez beteges?
2021. jún. 2. 14:53
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Bocsánat milliméteres nem centis.
2021. jún. 2. 14:55
 2/25 A kérdező kommentje:
Meg nem mindegy hány cm a kutya fejének kerülete. Adott vissza kutyát azért, mert kicsi volt a feje. Nem nőtt elég nagyra.
2021. jún. 2. 14:56
 3/25 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Én is rigolyás vagyok a megszokott dolgaimra, ahogy szeretem a dolgokat, de nem ennyire.

És próbálom magam fegyelmezni, és nem az uram agyára menni, mert kár az én agyfaxásógommal bárkit is idegelni. Mondjuk őt nem zavarná, de akkor is, csak mert én diliske vagyok, ő ne szenvedjen :D

2021. jún. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

"Meg nem mindegy hány cm a kutya fejének kerülete. Adott vissza kutyát azért, mert kicsi volt a feje. Nem nőtt elég nagyra."


Nahjó, meg kell kérdznem, te egy ilyen alakkal azért vagy csak együtt, ugye, mert a fejedhez pisztolyt tartanak?! Mondd kérlek, mondd!

2021. jún. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem rigolya, ez valószínűleg OCD. Ilyen tünetekről nem fogsz olvasni a neten, mint amik neki vannak, mert ennyire egy weblap sem járja körbe a témát, sajnos.


Sok minden lehet még a fejében, amiről nem tudsz.

2021. jún. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Kaja terén apám és apósom is hasonlóan "flúgos", megvannak a saját mániáik.

Én mondjuk nem bírnám elviselni a páromtól. :D


A kutyás sztori remélem csak vicc akar lenni, ilyennel tényleg nem lennék együtt, még haverként se igazán tartanék rá igényt.

2021. jún. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez így komolyabb elmebetegség, ebből még újsághír is lehet később (amikor majd átvágja valakinek a torkát egy ilyen miatt).

HA egyáltalán vele akarsz maradni, akkor sürgősen pszichológus kell neki!

2021. jún. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Beteg...

Én ott is hagynám, ne legyél ennyire elnéző. Boldogítson mást a baromságaival. De azért szakító oknak megmondanám, hogy: "Sajnos a farkad túl kicsi, a levesbe vágott répa is nagyobb volt, biztos tudatalatt üzenni akartam neked."

2021. jún. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
72%

Bírom az ilyen nőket, akik idejárnak panaszkodni a pasijukról, de azért már évek óta együtt vannak, vagy már gyerek is van...

Te választottad! Senki nem mondta, hogy tedd szét neki a lábad, és éljél vele!

2021. jún. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
52%
Persze, hogy elviseli a csávót, mivel van dellája és nem egy árufeltöltő egy Tescoban...
2021. jún. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!