Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más fiúk/férfiak is gyakran...

Más fiúk/férfiak is gyakran tapasztalnak ilyesmit vagy én csinálok valamit nagyon rosszul? 25/F

Figyelt kérdés

Pár éve jó pár lánnyal volt lehetőségem megismerkedni, mivel olyan egyetemi szakra mentem ahol nagyobb arányban vannak mint fiúk.


Na most az a nagy helyet, hogy én úgy érzem elég gyakran kerültem abba a szituba, hogy egy-egy lány látszólag minden különösebb ok nélkül egyszer csak nem írt vissza. És még csak arról sincs szó, hogy nagyon vagy egyáltalán nyomultam volna vagy ilyesmi. Pl egy szaktársam konkrétan pár sor beszélgetés után csinálta ezt. Utoljára arra kérdeztem rá, hogy mi a terve ha elvégezte az egyetemet, tehát még az se mondható el, hogy esetleg valami oda nem illő dolgokat írtam volna.


Az számomra még furább, mikor egy másik egyetemista lány akivel kb másfél évig tök jóban voltunk, de volt egy időszak amikor se nem találkoztunk és nem is írkáltunk egymásnak és pont ezért egyszer ráírtam, hogy mi van már vele, tök rég beszéltünk, erre láttam hogy megnézte az üzenetem, de semmit nem reagált rá...


Ez most csak 2 példa de jó pár ilyen történt még. Olyan is volt, hogy konkrétan egy csoporttársamra írtam rá miután nem voltam bent egyik szemináriumon, hogy miket vettek aznap és ahogy az eddigiek ő sem reagált semmit.


Azt még azért leszögezném, hogy azért vannak szerencsére barátaim meg közelebbi ismerőseim akikkel hosszú évek óta jóban vagyok, szóval nem vagyok teljesen antiszociális :D



2020. jan. 30. 17:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
Nem erdekli.nem erdekes a tema ahhoz h egyaltalan agyaljon rajta
2020. jan. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Elvannak a kis világukban, beszélgetnek tinderen fiúk százaival, rázzák a hátsójukat a bulikon, ingyen piálnak, mit érdekli őket, hogy mi van veled. Persze nem akarok bántani senkit, ha csajok lennénk mi is ezeket csinálnánk ennyi idősen. 20 év mulva már nekik sem lesz ennyire szórakoztató az élez.
2020. jan. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
nem vagy elég rámenős ... ne azt kérdezd, mi van velük stb, amiket írtál, hanem minden kertelés nélkül hívd meg vacsorára (vagy egyenesen hozzád "dumálni")
2020. jan. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
Ja, ez a mi a terve az egyetem után elég uncsi. Bocs. A legtöbb ember amúgy se annyira tervezgetős típus.
2020. jan. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Erre én is gondoltam, hogy -oké biztos nem vagyok elég érdekes- na de ott vannak ezek a szituk is amikor nem is felszedni akarom az illetőt csak új emberekkel megismerkedni.


A másik meg hogy akivel korábban évekig jóban vagy annál még ez sem lenne magyarázat. Kissé szemétségnek is tartom mert ha már ilyen közel kerültem valakihoz azzal én valahogy nem tudnék ilyen lenni akár férfi akár nő.

2020. jan. 30. 17:32
 6/15 anonim ***** válasza:
85%

Attól még, hogy nőnemű egy egyed, lehet bunkó.

Egyébként ez simán neveletlenség, amit mindenki otthonról hoz magával. Udvariasnak nem születünk, ezt nevelik belénk a szüleink,... vagy nem.

2020. jan. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

#4

3 szóval lehet erre válaszolni:

"Még nem tudom" és akkor nem vagy paraszt.

Ha meg zavar, hogy valaki ír, akkor azt is meg lehet mondani. Csak nem mindegy, hogy hogyan!

2020. jan. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
4# Lehet, hogy uncsi, de az sem a legjobb aki meg csak a mának él ilyen "elvagyok aztán majd lesz valahogy mentalitással" Ha már 3. éve vagy az egyetemen és "nem tervezgetsz" semmit, hogy mi lesz utána az azért elgondolkodtató
2020. jan. 30. 17:36
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

De ezeket az emberek tipikusan ismerkedésből írják. Olvastam egy könyvet, amiben elemezték, hogy mi a garancia arra első randin, hogy lesz második. És az egyik az volt, hogy minél kevesebb a kérdés, az ilyen kikérdezésszerű, annál nagyobb az esély a randira.


Ez a "mi van veled?/mik a terveid?" nem jön le őszinte érdeklődésként, hanem csak olyan "tartsuk életben a beszélgetést egy formás popsival" az egész.


Az fura, hogy a mit vettetek kérdésre nem reagált a csoporttárs. Férfi volt ez a csoporttárs? Vagy csúnya, esetleg kövér nő?

2020. jan. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Egy viszonylag csendes, de nem kövér és csúnya lány volt a csoporttárs.
2020. jan. 30. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!