Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vennétek olyan házat, ahol a...

Vennétek olyan házat, ahol a wc messze van a bejárati ajtótól?

Figyelt kérdés
2021. jún. 3. 20:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha az utcáról engednék be erre random embereket, esetleg kiírnám táblára, hogy ide lehet jönni szrni, akkor ne ténferegjenek sokat addig?


Vagy miért is?

2021. jún. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán szempont, hogy most 10-et kell lépnem a szobától a wc-ig vagy épp 20-at.
2021. jún. 4. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Persze.

Most nekünk konkrétan a bejárati ajtó mellett nyílik a wc, és elég zavaró mikor valaki épp trónolna ne kopogtatnak, valaki más meg ajtót nyit, és a wc-től kvázi fél méterre zajlik a társalgás. :D

Szóval nekem annyira nagyon nem fontos szempont, enyhe előny lenne ha messzebb lenne a mosdó a bejárattól.

2021. jún. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Régebben laktunk egy olyan lakásban, ahol a wcn nem rögtön a bejárat mellett volt, általában nem volt ebből gond, a hálóktól nem volt messze.


Egyetlen egyszer történt meg gyerekkoromban, hogy úgy értem haza, hogy nagyon kellett pisilnem és, ahogy szaladtam a wc felé be is ment az egész. Nagy mázlim volt, hogy tudtam használni a mosógépet és már egyedül jártam haza, a család nem tudta meg. Akkor megtanultam, hogy indulás előtt mindig elmegyek a wcre.


Szóval ha valakinek gond, hogy tenni kell pár lépést a wcig amikor hazaér, ott gond van a hólyagjával vagy egyszerűen el kéne mennie hazaindulás előtt a wcre vagy közelebb kell iskolát vagy munkahelyet keresnie.

2021. jún. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!