Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti vennetek a helyemben...

Ti vennetek a helyemben otthonra dolgokat, ha anyukatok amugy tojik mindenre?

Figyelt kérdés

Sajnos keves tisztitoszer van itthon,anyukam nem szokott takaritani, en ha takaritok, akkor alaposan szoktam. Ha van sajat penzem, abbol veszek ezt azt, vagy ha tudok anyukamtol csenni egy kis aprot, akkor abbol. Magatol nem vesz, ha kerem nem vesz, mert hogy ott van pl a vizkooldo, oldjam meg azzal a bajom.

Le is takaritottam vele a csempet, de kivitte a szinet, persze le lettem erte cseszve.


Nincs bajom a takaritassal, szeretem csinalni, jo erzes utana, de jobb lenne ha minden teruletnel az ahhoz gyartott tisztitoszert hasznalhatam.

Megvennetek magatoknak?

Vagy pl, nincs rendes furszoba szekrenyunk, ahova a taktitashoz valo cuccokat tarhatnam, ezert a mosogato aljaba vannak. En ezt gusztustalannak tartom, mert ott tartjuk a meg nem hasznalt szivacsot, dorzsit stb ami mellett a hasznaltak vannak. Ott vannak lent a mezek, ecet, olaj.

Nem tetszik , hogy ezek egymasba vannak.

Azon gondolkoztam, hogy elmennek dolgozni, es meg vennem magamnak a cuccokat, hogy kenyem kedvem szerint csinalhassam a hazat.

Es egy kis szekrenyre is gondoltam a furdobe, azt hasznaltam vennem, hogy olcsobb legyen. Megis csak jobb lenne.

Viszont nem tudom hogy hulyeseg lenne-e? Ti mit csinalnatok?


Egyebkent szeretnek meg sok egyeb mas kis aprosagot itthonra de nehany ev mulva elkoltoznek, es nem tudom hogy ezekkel mi lenne, folosleges lenne mindent magammal vinni, itthon is folosleges lenne, mert anyukam ugyis tojna rajuk.

Egyebkent azert szeretnek kisebb butorokat es dekor elemeket mert olyan otthontalan a hazunk. Unalmas es nem erzem jol benne magam. Szerintem sokkal szebb lehetne par dologgal, de persze anyukam foloslegesnek tartja.



2017. aug. 12. 13:08
 1/1 anonim válasza:
szerintem inkább vegyél/gyűjtsél egy kisebb lakást/ra 1-2 millióért mert ha elkezdesz 2-3 évig tisztítószert és bútorokat venni majdnem ugyanott vagy pénzügyileg ( ha dolgozni mész)
2017. aug. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!