Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nőknek miért kell annyit...

A nőknek miért kell annyit takarítaniuk otthon?

Figyelt kérdés
Én mikor egyedül laktam, akkor nem volt mit takarítani, mert nem rendetlenítettem. Anyáméknál meg mindig fut a ház, és a nővéremnél is (gyerek nélkül), de hogy miért és hogy? Minden tele tányérral és ruhákkal, és akkor mondják, hogy takarítani kell, sokszor órákig takarítanak. Én meg nem értem, hogy tényleg mit kell ennyit takarítani, mintha szándékosan rendetlenítenének be, hogy aztán nőhöz méltóan takarítani tudjanak. Más is ilyen, vagy csak a családom? Mert én ezt látom. Én eleve nem dobom szét a ruháimat, vagy nem hagyok szerte szét élelmet és kajás tányérokat, ha meg más van náluk is akkor elpakolom (férfiként), így később tényleg nincs mit takarítani, főleg nem óránként. Hetente vagy kéthetente porszívózni elég. Más meg nem tudom mit csinál, hogy lesz rendetlenség nők körül, férfi aggyal ezt nem értem meg.

2021. jún. 4. 16:23
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Kelleni nem kell, de célszerű. Én annak vagyok a híve, hogy amit nem használunk, kerüljön mihamarabb a helyére. Egy lakás - ha nincsen is frissen porszívózva - rögtön jobb benyomást kelt, ha nincsenek szanaszéjjel az edények, ruhák, újságok, bejövő posta, stb.
2021. jún. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Igaz frissen könnyebb mosogatni, de ahogy írtam közben mi ott voltunk náluk. Jó lehet ez már az illem része, de akkor áztatta volna be addig aztán ennyi.
2021. jún. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ezt én sem értem. A lakás van értem, nem fordítva.
2021. jún. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
32%
A férfiaknak miért kell belehalnia egy egyszerűbb megfázásba is?
2021. jún. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
49%
#24 szerencsére nem minden férfi ilyen 😇
2021. jún. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
31%
A hapsik, vagy a pulyák úgysem csinálják meg.
2021. jún. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
#26
2021. jún. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
#26 tévedésben élsz 🤷‍♂️
2021. jún. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!