Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha lenne lehetőséged visszamen...

Ha lenne lehetőséged visszamenni a múltba (óvodáskor vagy kistini), megtennéd? Ha igen, miért? Ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés

Én akkor se, ha fizetnének... Ha tudnám előre a mai napig, mit hoz a holnap, ami az életemet keserítette, akkor se tudnék rajta változtatni, mert nem rajtam múlott. Sok gáz dolog sikerült, amik elkerülhetők lennének, és érettebb fejjel biztos máshogy csinálnám a dolgokat. De ha nem történnek meg, kevesebb tapasztalatom lenne, amik nem tűnnek el az emlékeimből, ha a múltban nem történnek meg. Én közel húsz életévvel fáradtnak érzem magam, hogy a régi csatákat újra megvívjam. Nincs hozzá se türelmem, se erőm.


Kíváncsi vagyok, ha nektek lenne lehetőségetek, visszamennétek?


2021. jún. 4. 20:43
1 2
 1/15 October15 ***** válasza:
100%

Várj, ha 1x vissza mész úgy hogy emlékezel akkor az hogy a retekbe lenne kihatással a tapasztalataidra? :D Mármint azok adottak... XD


Amúgy simán, ha másért nem is 2 vesével jobban álltam szóval egész jó deal-nek hangzik. :D

2021. jún. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
lusta lennék mégegyszer annyi évet kivárni mire saját keresetem lehet. utálok másoktól függeni anyagilag
2021. jún. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Tapasztalatokra, mint emlek, nem lenne hatassal, de pl. En szoc gondozokent vegeztem, amihez sok gyakorlat kellett. Ha masik utra lepek, de fejben megvan, elmondani mar nem tudnam, hogy anno amikor gyakorlaton voltam, ez meg az tortent, mert abban a vilagban kamu lenne, kozben pedig valodi tapasztalat.


De amugy igen, az a mondatom elegge hulyen sikerult. Xd

2021. jún. 4. 20:58
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a mai eszemmel mennék és a emlékeznék arra mi fog történi egy-egy dolog kapcsán, illetve megváltoztathatom azokat, akkor simán visszamennék. Na meg ha ugyanolyan fiatal lennék.
2021. jún. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 October15 ***** válasza:
100%
3.: Hát azért én szívesen szét aláznám a gimis töri tanáromat így töri szak után... :D Nem kell neki azt tudnia, hogy én honnan tudom. :D
2021. jún. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Bármikor újra megélném, jó életem volt. De most is szeretem az életemet, és azt, akivé váltam. Nem merném megkockáztatni azt, hogy egy alternatív világban újrakezdem máshogy. Sok javítandó dolog nincs, ami meg van, az a jelenben is megoldható, így nem érné meg.
2021. jún. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha a tapasztalatok megmaradnak akkor szívesen, de nélkülük lehet nem bírnám és öngyilkos lennék... Nem akarom mégegyszer átélni azt napi szintű szorongást, a szüleim válásából adódó konfliktusokat, a rengeteg megalázást amit a suliban akár a tánároktól is kaptam. Mára már viszonylag egyenesben van az életem, 14 évesen v.hogy megtanultam lexarni mindent, azóta megvagyok... Egyébként ha visszamehetnék, akkor ezen is változtatnék. Eleinte szorongtam, később meg lexartam mindent, ha beszóltak akkor simán elküldtem a faszba🤷‍♂️...picit át is estem a ló túloldalára, hanyagoltam a tanulást, egy bunkó, flegma népművészeti cserépedény voltam😂. Jobban nekifeküdnék a nyelvtanulásnak, alapból estin kezdeném a gimit, és megpróbálnék lelkileg nem összetörni olyan ember miatt, aki miatt nem éri meg😅

18/f

2021. jún. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Igazándiból belegondoltam, hogy ott nincs okostelefon. Sőt, még internetünk is csak 10 éves koromban lett kb 2001-ben... nem, nagyon nem. Kihagynám 😃 bár nagy mém király lennék. Előre ismerem az összes mémet 20+ évre. Nem rossz 😃


Bár voltak olyan dolgok akkor, amik már sosem jönnek vissza, de azért jobb most, még coviddal is. F1 V10-es motorokkal... fúhh... milyen életem lenne most. FB részvényekkel, több ezernyi bitcoinnal... Azért van elképzelés benne, lehetne ügyeskedni, de nagyobb függő vagyok én annál. Sulis tananyagot sosem tudtam bemagolni, de azt simán rávágom egy mémre, hogy ezt 10 éve láttam nemkutyán, és amúgy kilencgagról lopták...

2021. jún. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ovis korba visszamennék, ott még nem csesztem el semmit, onnantól viszont az ég világon mindent máshogy csinálnék!!!
2021. jún. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
33 eves korom elottre vissza nem mennek semmi penzert.
2021. jún. 5. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!