Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha lenne lehetőséged visszamen...

Ha lenne lehetőséged visszamenni a múltba (óvodáskor vagy kistini), megtennéd? Ha igen, miért? Ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés

Én akkor se, ha fizetnének... Ha tudnám előre a mai napig, mit hoz a holnap, ami az életemet keserítette, akkor se tudnék rajta változtatni, mert nem rajtam múlott. Sok gáz dolog sikerült, amik elkerülhetők lennének, és érettebb fejjel biztos máshogy csinálnám a dolgokat. De ha nem történnek meg, kevesebb tapasztalatom lenne, amik nem tűnnek el az emlékeimből, ha a múltban nem történnek meg. Én közel húsz életévvel fáradtnak érzem magam, hogy a régi csatákat újra megvívjam. Nincs hozzá se türelmem, se erőm.


Kíváncsi vagyok, ha nektek lenne lehetőségetek, visszamennétek?


2021. jún. 4. 20:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
54%

Nem szeretnék visszamenni, örülök, hogy végre idáig eljutottam.

Viszont ha csak egy pontra visszalátogathatnék, akkor elsôs kisiskolás koromba mennék. Volt ott egy sík buta, agresszív csaj, aki mindig pofozkodni akart, és mindig engem talált meg, mert egy irányba mentünk hazafelé. Sokáig próbáltam jópofizni vele, meg kerülni, mert én békés jókislány voltam, de egy nap elegem lett, és mikor csapkodni kezdett ellene fordultam és jól meg akartam kókányolni. De elfutott, és nem értem utol, pedig kergettem egy darabig. Kiderült, hogy igazából gyáva volt, soha többet nem próbálkozott. Ha visszamehetnék, nem tûrném hónapokig, hanem az elsô alkalommal mikor jön csapkodni, megruháznám. És ezalkalommal nem hagynám elszaladni, amíg nem kap párat.

2021. jún. 5. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Óvodás korba vagy kistini korba... soha! Annyit bántottak az intézményekben, (óvoda, általános), hogy a mai napig nem bírtam feldolgozni. Maximum jelezném a régebbi önmagamnak hogy kitartást, később sokkal jobb lesz. Mégegyszer annyit szenvedni mint akkor, nincs kedvem. Nem bántanám, azokat akik megkeserítették az életem, majd az élet megteszi helyettem. Legalábbis én ebben hiszek. De a középiskolába szívesen visszamennék, szerettem, vicces volt.
2021. jún. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Visszamennék, éppen azért, mert gyerekkoromban bántottak a többiek, tönkretettek lelkileg, és felnőttként mentális problémák miatt teljesen félrecsúszott az életem és most már ilyen "öregen" nincs esélyem új életet kezdeni. De ha visszamehetnék, már tudnám, mit csináljak másképp, hogy mire olyan idős leszek, mint most, jobb életem, jobb lehetőségeim legyenek.
2021. jún. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Hú, gyűlöltem a óvodát. Esetleg kistini korba, de különösebben az sem érdekes.
2021. jún. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
90%
Egyébként pont ilyesmirôl szól a "Pillangó hatás" címû film. Ha még nem láttátok, érdemes megnézni.
2021. jún. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!