Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a leggyülöletkeltőbb...

Mi volt a leggyülöletkeltőbb komment, amit olvastál Facebookon, Instán, Tiktokon ?

Figyelt kérdés
Nagyon negatív kommentekre gondolok!

2021. jún. 4. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

óriásplakát is játszik?


"nem veheted el a magyarok munkáját!"

írta ki a fidesz.

de mégis...

beengednek 2010 óta évi 10-15ezer kínait.

és rengeteg ukrán, török és indiai vendégmunkást.


szóval ennél cinikusabb kiírást azóta sem láttam.

2021. jún. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem szül az egy degenerált g3ci. Büdös krv4 minden nő aki nem szül! Az ilyen inkább ölje meg magát! Nincs értelme az életének. Nem nő. Bárcsak meg se szülte volna az anyja!


Most ezek jutottak eszembe.

2021. jún. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Dr. kezdetű nevével kiírt egy globális felmelegedést tagadó posztot, amiben buzdítja a követőit a hamis megfigyelései alapján a valóságtagadásra.


(Valódi dr, egyetemen oktat, személyesen nem ismerem szerencsére. De sajnos sok a követője. Rendkívül káros.)

2021. jún. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
"Megérdemelte! Minek ment oda?"
2021. jún. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer valaki azt írta, hogy amelyik nő nem szül, annak izzó vasat kéne dugni a 'csájába, hogy többet nemi élete se lehessen.
2021. jún. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Durva, hogy elottem ketten is gyerektelen noket szido kommenteket irtak, en is ilyet akartam irni...

Ugyan nem ilyen durvan, de tiktokon rendszeresen van egy felhasznalo, aki fiatal nok videoi alairogat, hogy "miert nem szulsz mar? siess a gyermekvallalassal, mar oreg vagy, kicsuszol az idobol" stb.

2021. jún. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!