Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányok hogy-hogy ilyen...

A lányok hogy-hogy ilyen perverzek?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem olyanok,amilyennek mutatják magukat.Ami érthető is,mert,ha nyíltan kimutatják,akkor elkönyvelik őket mindenfélének.


Konkrétan perverzebbek a fiúknál is.A lány ismerőseim is,amikre képesek meg,ahogy mesélik legszívesebben miket csinálnának..😂😂


Mi a véleményetek erről?



#szexualitás #lány #tulajdonság #Lányok tulajdonságai
2021. jún. 5. 11:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Nekem az a véleményem hogy magánügy. Csinálja ha szereti és talál hozzá partnert.
2021. jún. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Nekem az a véleményem, hogy nem egyforma az összes lány és van ilyen is, olyan is. Ne néhány lány ismerős alapján ítélj meg mindenkit.
2021. jún. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Te konkrétan a A lány ismerőseidről beszélsz. "A lányok" nagyon sok féle fajta lányt jelent.
2021. jún. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
Vannak ilyen lányok, és vannak másféle lányok is. Sokkal több a perverz és nagyon kívánós, mint gondolná az ember, igen. Miért? Genetika, evolúciós előnyök, hormonok.
2021. jún. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Az hogy ez mindenkinél magánügy. Senki perverziójára nem vagyok kíváncsi.
2021. jún. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
35%

Akkor hogy érdemben szóljak hozzá, leírom a saját tapasztalatom.

állatorvosi szakra jártam, fiúként, sok lány évfolyamtársam volt.Gyakorlaton az évfolyam egyik fele, egy disznótelepen volt.

Sokszor a gyakorlaton lévő fiúk lányok heréltek minden disznót, kicsit nagyon, volt olyan kan, ami 150 kg volt, és egy törékeny lány vágta ki neki.

Tapasztalatból írom, ezek a lányok nagyon perverzek, szinte élvezték, amit csinálnak.egy részük lehet valami feminista indíttatásból, de másik része szimplán csak szadista volt.

Gyakorlat alatt három ilyen lánnyal feküdtem le, mindegyik olyan szexuális vágyakról beszélt, hogy azokat jobb ide nem leírni.egy biztos, hogy attól izgultak fel, hogy a disznóknak kivágták.

Több állatorvosi szakra járó ismerősöm is van, hát mit írjak, sokuk mondta hogy vannak köztük perverz csajok

Ennyit akartam, majd még ír, aki érdemben hozzá tud szólni a témához.

2021. jún. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%

Vannak, hajaj.

De ők szépen hallgatnak ilyenkor, a szende szűzek meg felháborodnak, hogy csak a férfiak a disznyók.

Amit nem értesz kérdező, az az, hogy a szende szűz lány úgy ír bármit is, mintha az az összes nőre jellemző lenne.

A szado-mazo nekro csajok meg jókat röhögnek csendben olyankor.

2021. jún. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%

Nézd, engem a férfiak visszafogottnak tartanak.

Amikor összejöttem valakivel, nagyon meglepődtek milyen tüzes, vad és mindig szexet akaró vagyok.

Ha, igy vesszük akár perverz. Na és akkor mi van? Az öltözködésem, viselkedésem konzervatív, de ha valakivel az ágyig jutok, akkor bevadulok.

2021. jún. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%
A pasik sokkal perverzebbek.
2021. jún. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%

"Gyakorlat alatt három ilyen lánnyal feküdtem le"


Na b+ te sem a tudás miatt mentél oda, te kis potyapuncivadász.

2021. jún. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!