Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányok hogy-hogy ilyen...

A lányok hogy-hogy ilyen perverzek?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem olyanok,amilyennek mutatják magukat.Ami érthető is,mert,ha nyíltan kimutatják,akkor elkönyvelik őket mindenfélének.


Konkrétan perverzebbek a fiúknál is.A lány ismerőseim is,amikre képesek meg,ahogy mesélik legszívesebben miket csinálnának..😂😂


Mi a véleményetek erről?



#szexualitás #lány #tulajdonság #Lányok tulajdonságai
2021. jún. 5. 11:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
33%

10-es!

Állatdoki vagyok.

Ennyi fért bele az oldal tartalmi keretei közé, amit letudtam írni, hogy miket csináltak itt a lányok.

A többi inkább valami szado mazo oldalra mehetne.

Ilyen dolgokat még a neten is elég nehéz találni, amiket láttam.

2021. jún. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
85%

Nem értem miért nehéz elfogadni és felfogni, hogy a nők között sem egyforma mindenki. Valaki visszafogottnak mutatja magát és valóban az, valaki csak annak mutatja magát, holott elég durva dolgok érdeklik és persze vannak ezeknek a fordítottja.


Nekem is vannak vágyaim, amik meglepőek lehetnek másoknak, de nem is kötöm az orrukra. Egyedül a barátom tud róluk, hiszen vele élem meg ezeket, hiszen másnak semmi köze hozzá. A legközelibb barátnőim (velük nyilván szoktam beszélgetni ilyesmi témákról is) kivételével a környezetem szerintem egy kifejezetten visszafogott embernek gondol (legalábbis hallottam ilyen véleményt magamról), mert nem teregetem ki nekik a szexuális véleményem.

2021. jún. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
85%
Férfiaktól és nőktől is kérdezem: ha a kívül konzervatív, belül vad nők az ideál, őket leszámítva mindenkit r1bancnak, vagy frigidnek könyvelünk el, akkor miért csodálkozunk, ha sok nő hazudik arról, milyen valójában?
2021. jún. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a legtöbb lány csak poénkodik ilyenkor, nem kell annyira komolyan venni
2021. jún. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
77%

"Egyáltalán nem olyanok,amilyennek mutatják magukat.Ami érthető is,mert,ha nyíltan kimutatják,akkor elkönyvelik őket mindenfélének."


Ez a válasz a kérdésre:)

2021. jún. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsót meg kiherélni.Az én kutyáim is sokkal nyugodtabbak lettek tőle.Bár te nem vagy velük egy szinten.


Kérdező,én szeretek sz..opni,csak úgy viszonzás nélkül is.20 éve mégis mindenki ezen van felakadva.Még mindig azt hiszik az emberek,hogy egy nőnek nem lehetnek vágyai,csak fekszik szépen amíg betolják,és ennyi elég nekik.

2021. jún. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
De legalább én szexelek hetente többször.És ráadásul vonzom a perverzeket is.Meg a nyomorékokat.Ez van.
2021. jún. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem.A nyomorékot lelki értelemben értettem.De szeretem,ha jól megdugnak,sz.opni,ha néznek,két pasival.
2021. jún. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!