Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A csendes visszahúzódó lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csendes visszahúzódó lányok tényleg perverzebbek?

Figyelt kérdés
Sok helyen hallottam ezt, sőt személyes tapasztalataim is ezt mutatják, de érdekelne a ti véleményetek is.

2021. máj. 22. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem.Viszont az tény hogy vannak olyan ártatlan kinézetű csajok akik olyanokat csinálnak hogy csak na...
2021. máj. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tepfal ***** válasza:
96%
Nem, csak olyankor jobban meglepődnek az emberek, mert nem feltételezték volna előre, ezért jobban megragad az emlékezetükben.
2021. máj. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem, de van ilyen, én is lepődtem már meg, sőt azóta is ilyen lányt keresek. F
2021. máj. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Van olyan csaj barim aki egy rendes visszahúzódó lánynak tűnik első látásra aztán ha megismered kitérsz a hitedből és az ágyba is szétszed.


18/F

2021. máj. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Hát nekem barátnőm ilyen. Alacsony, vékony, csendes, ilyen tipikus ártatlan, cukilánynak néz ki, de olyan rámenősen tud az ágyba rángatni hogy már attól teljesen kikészülök.
2021. máj. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%
Erre mondják azt hogy semmi sem az aminek látszik vagy a látszat "néha" csal
2021. máj. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem igaz.
2023. szept. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!