Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok csak úgy értelmetlen...

Szoktatok csak úgy értelmetlenül ide-oda vezetni(kocsit)?

Figyelt kérdés

Hát szétunom a fejemet és nincs most pénzem nagyon,hogy elmenjek valahova inni vagy valami,igazából ha lenne pénzem akkor sem tudnék inni,mert nem lenne aki haza hozna,itthon meg nincs kedvem.


Régen szoktam össze-vissza vezetgetni (halkan megjegyzem betépve).

De most cuccot sem tudok szerezni,szóval csak úgy azon gondolkodtam vagy elmegyek valahova vagy leülök a seggemre itthon.


Szoktatok csak úgy vezetgetni unalomból? 29f


2021. jún. 5. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
amint meglesz a jogsim ezt fogom csinálni. nem gondoltam volna hogy ennyire jó vezetni
2021. jún. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem, túl drága az üzemanyag ahhoz, hogy ilyenre elb asszam
2021. jún. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Én Ausztriában élek, rengeteg gyönyörű hegyi út van itt, imádok vezetni és pont ezért vettem mx-5-öt, úgyhogy igen, nagyon sokszor megyek csapatni a szerpentíneken. :D Néha vadul, néha tető nélkül full lazán, a tájban gyönyörködve, élvezni a jó időt. :3
2021. jún. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem szoktam csak úgy vezetgetni. Olyat szoktam, hogy célirányosan kimegyek egy helyre ami nincs túl messze és/vagy inkább sétálok.
2021. jún. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Én szoktam. Jól esik, kikapcsol.
2021. jún. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Betépve vezetgetsz. Aztán majd balesetet okozol és meghal miattad más. Gondolom következménye nem lesz, hiszen az ilyen elmebetegek mindig megússzák. És még erre büszke vagy. A magadfajta miatt lassan már gyalog sem érdemes kimenni az utcára.
2021. jún. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Régen szerettem, most már, hogy a kocsi is adott hozzá, valahogy nem fordul elő, pedig néha jól esne. Az autón kívülálló okok miatt leginkább
2021. jún. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mikor gyerek-tini voltam apukámmal egy rendszeres esti program volt, hogy elmegyünk kocsikázni. Csak céltalanul autóztunk a városban, a környéken, nézelődtünk és, ha elég volt, mentünk haza. Én megszereztem ugyan a jogosítványt, de egyáltalán nem szeretek vezetni és a forgalmi vizsga óta szinte egyáltalán nem is vezettem. Úgyhogy én már nem szoktam ilyen csinálni, de amúgy utasként még mindig lenne néha kedvem hozzá.
2021. jún. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Megértem hogy fel vagy háborodva 6-os igazad is van,már nem használok drogot főleg nem vezetés közben. Kis városban lakok itt kevesebb a baleset veszélye meg általában ott szoktam ahol kevesen vannak.


Amúgy köszönöm a válaszokat! Én sem mentem el sajnáltam a benzint :D

2021. jún. 6. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!