Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az gáz hogy azért csinálok...

Az gáz hogy azért csinálok jogosítványt mert számtalan nőt láttam vezetni és ideges lettem hogy én nem tudok?

Figyelt kérdés
Ideges lettem hogy nekem meg nincs jogsim pedig férfi vagyok. Amikor 17-18 éves lányokat látok vezetni tiszta ideg leszek. Más is van így ezzel? Ezért most mindenáron meg tanulok vezetni. F

2021. febr. 19. 10:34
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
79%
Gáz, nem gáz. De legalább motivál. :D Hidd el, jobb lesz ha lesz jogsid és kocsid is, kinyílik a világ. :)
2021. febr. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
73%
Gáz. A 18 éves srácok nem zavarnak?
2021. febr. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
69%
Számomra nem gáz. Van amikor valaki azért tanul, hogy osztályelső legyen, vagy azért kezd el a nagymama okos telefont tanulni, mert a másik nagymama is megtanulta... Szerintem az egyaltalán nem gáz, ha az embereknek mások képessége egy motivációt ad, hogy a nehogy már lemaradjak alapon fejlesszék magukat.
2021. febr. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
68%

Én is ezért csináltam meg s jogsit anno. Fél évig vezettem, aztán rájöttem, hogy sokba kerül, felesleges pénzkidobás, nincs rá szükségem.

Lám, nem lett kisebb a nemiszervem, mióta nincs autóm, és tudok élni nélküle ugyanúgy, ahogy előtte!

2021. febr. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
96%

Nem gáz, vsak vicces.

Ez a versenyszellem egy jó tulajdonság.


-képzeld, már sok nő járt az űrben.


Remélem ezzel q momdattal egy új magyar asztronautát inspiráltam.

😂😂😂😂

2021. febr. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
azert csinalj mert neked szukseged van ra, ne azert mert a tinilanyokkal szemben kisebbsegi komplexusod van.
2021. febr. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem nézek másokat. Ha a szükség vagy az érdekeim megkívánják, akkor megteszek dolgokat, pl. tanulok, jogsizok, akármi.

Éppen ezért számomra a "gáz", mint fogalom nem létezik.

2021. febr. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly szereztem meg a jogosítványomat, én nagyon szeretek vezetni, de nem volt sima ügy. Az sose jó út az életben, ha csak azért csinálsz valamit, mert mások is csináljak vagy mert mások befolyásolnak.

Azért csináld meg, mert te szeretnéd vagy mert szükséges, ne azért, mert nekem és más lányoknak van. A vezetés uniszex dolog, nem veszítesz a férfiasságodból, ha nem tudsz vezetni, de tagadhatatlanul hasznos képesség - mindkét nem számára.

20L

2021. febr. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
96%

Hát az igenis gáz, ha emiatt tényleg képes vagy ideges lenni. Nem ártottak neked azok a lányok.

És lehet vészmadárnak tartani, de ha már most ennyire forr benned a kisebbségi komplexus, akkor a jogsival csak annál inkább fog, mikor mondjuk egy ilyen lány jobban tud vezetni nálad vagy drágább autója van.

2021. febr. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
47%

Az a gáz, ha felnőtt férfi nem tud vezetni.

Nem mindenkinek van szüksége autóra (per pill nekem sincs, pedig vehetnék).

De ha jogsi sincs azért az elég gáz. Én nem jönnék össze olyan férfival, aki nem tud vezetni.

Az én férjem is kb 24 éves korában tanult meg vezetni, de addig bactattuk a családdal, amíg végig nem csinálta. És milyen jó is volt, hogy nem magamat kellett bevinnem a kórházba éjszaka és nem is anyucimat kellett hívni, hogy segítsen.

Egy barátomnak nem volt kocsija, nem is tudott vezetni, de a jogsija megvolt. Amikor úgy alakult az élete, azonnal tudott venni egy autót és tudta vezetni (gyakorlatot hamar lehet szerezni), nem kellett hónapokig tanfolyamokra járnia.


Summázva, jogosan idegesíted fel magad.

2021. febr. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!