Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha tudom ki nyerte meg a...

Ha tudom ki nyerte meg a lottót tegnap este, érdemes lenne finoman próbálkozni hogy adna kölcsön?

Figyelt kérdés

panelben élünk, várost nem akarom írni, mert lehet később magára ismerne, a kérdésben szereplő szomszéd.

Kihúzták a számokat, otthon néztük mi is az asszonnyal, nekünk semmi nem volt.Szomszédban valami kiabálást hallottunk rögtön utána,nem tulajdonítottunk neki semmit, mert sokszor van.Aztán este mikor lefeküdtünk,jött a meglepetés.Ha kicsit hangosabban beszélsz simán áthallattszódik, főleg ha a tv nem megy.Valami pénzről beszéltek, meg családról, de nem teljesen értettük, mert közben még tv-ztünk este.Tv-t lekapcsoltuk, és amit utána hallottunk olyan hihetetlen volt, hogy szószerint fülünkkel a falhoz álltunk és úgy hallgatkolóztunk.Arról beszéltek, hogy most mi lesz, menjenek tovább melózni, vagy mikor mondjanak fel?Családtagoknak semmit nem akarnak adni, ezt elsőre megbeszélték, el se fogják nekik mondani.Meg mikor menjenek beváltani.egész hajnalig ezt hallgattuk, már kicsit fáradtak voltunk, elaludtunk.Nem tudtuk mi lesz a vége, de most csöndben vannak, lehet még alszanak.

Ha nem akarnék tolakodó lenni velük szemben, beszélgethetnék velük néha és mondhatnám hogy kicsit megszorultunk, kéne egy kis segítség anyagilag, de nem tudjuk kitől kérhetnénk kölcsön.Ez így jó lenne kezdésnek?nem biztos hogy reagálna rá, nem hiszem hogy tudja hogy füleltünk egész este?

érdemes lenne megpróbálni?


2021. jún. 6. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Ha igaz is a sztori, gondolod, hogy ha a családtagjaiknak nem adnak, majd pont egy idegennek fognak?
2021. jún. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Ne, az ő pénze, ne legyél már ilyen
2021. jún. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem gratulálj neki! Mondd el hogy nem hallgatóztál csak az éjszaka csendjében átszűrődött a beszélgetés és néhány foszlányából arra következtetsz hogy nyert a lottón. Hozd szóba a kölcsönt is, bár biztos hogy gondolkodási időt fog kérni, meg nem is 2 nap mire odaadják a nyereményt.

Nem kell aggódnod, pár hét múlva már úgysem fog panelban lakni ha valóban nyert és sosem látod újra az illetőt 😂

2021. jún. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve volt egy négyesem (közel 2 millió Ft) mikor valaki másnak volt lottóötöse (több mint 1 milliárd). Voltam olyan hülye, hogy a családommal megosztottam, hogy nyertem a lottón. Másnap folyamatosan csengett a telefonom a családtagok és ismerősök részéről, hogy segítsem ki őket. Olyanok is hívtak akikkel 30 éve nem beszéltem.


Senkinek sem adtam semmit se. Szerintük én zsugori vagyok mert nem adtam a nem létező lottóötösömből.


Szerinted egy vadidegen szomszédnak adna pénzt az új lottómilliárdos?

2021. jún. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem fognak adni a nyereményből, mivel még a családtagoknak se akarnak adni. Még csak elmondani se akarják. Még is miből gondolod hogy adnának kölcsön?? Szerintem meg se próbáld, még a végén nagyon kínos helyzetbe találhatod magad.


Én se, a Jóska pista bácsi se, se te se senki nem adna a nyereményből. Mondj le róla.

2021. jún. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a családtagjaiknak sem akarják elmondani és adni belőle (ami teljesen jogos), akkor neked miért is adnának? :D Teljesen feleslegesen hoznád magad kellemetlen helyzetbe.
2021. jún. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha tőlem kérnél, kinevetnélek.

Max szerződéssel adnék pénzt, de csakis akkor ha jóban vagyunk, és tényleg sürgősen kell pénz valamire.

2021. jún. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
De amúgyis ha valakinek van esze, titokban tartja :D
2021. jún. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
34%
Ez a kérdés már inkább a humor kategóriaba való.
2021. júl. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!