Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nőt, szerszámot nem adunk...

Nőt, szerszámot nem adunk kölcsön. Igaz ez a mondás?

Figyelt kérdés
2020. júl. 8. 14:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Igez, és bővíteném a listát. Pénzt, autót, motort, fegyvert sem adunk kölcsön.
2020. júl. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%
*Igaz
2020. júl. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom, de elég gusztustalan dolgot feltételez, hogy a nőnek nincs beleszólása, ki dugja meg, mert "odaadhatod" a haverodnak.


Tippelek, ezt egy kedvesrendes férfitől hallottad.

2020. júl. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Én a könyvről hallottam ezt.
2020. júl. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
:)
2020. júl. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
A nő nem a tulajdonod, nem tudod köcsönadni
2020. júl. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Én ezt a mondást úgy ismerem, hogy nőt és autót nem adunk kölcsön, mert meghúzzák.
2020. júl. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
11%

A "nem a tulajdonod" tipusú válaszok nem értik a mondást. A nem adjuk kölcsön itt azt jelenti hogy ha megcsal akkor vége a kapcsolatnak és nem hagyjuk magunkat papuccsá tenni.


De amúgy igen. Ami tárgy szàmodra fontos, és szeretnéd az állagát megőrizni azt nem nagyon adjuk kölcsön.

Autót haver meghúzza, égeti a kuplungot,főldúton repeszt vele a kárpitot leeszi

Könyvet csak kiadod a kezedből mindenki töri a gerincét és kajás kézel keni össze a lapokat.

Pénzt nyílván az emberek nem szeretik visszaadni. Én mondjuk ezt szoktam. De megtanúltam hogy válogassam meg hogy kinek.


Ami fontos az az hogy mások a te értékeidet nem fogják úgy megbecsülni mint te magad.

2020. júl. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nektek milyen haverjaitok vannak, akik meghuzzak az autotokat meg lekvaros kezzel olvassak a konyvet😀

Szerintem barmit kolcson lehet adni (nyilvan not nem), a kerdes inkabb az, hogy kinek.

2020. júl. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem igaz!

Nő vagyok és pénzt, autót, szerszámot (mások kárán okulva) tényleg nem szabad "kölcsön" adni még a legeslegjobb barátodnak sem!

Nem akkor adja vissza, nem úgy adja vissza, de csak ismerős, nem fizeti ki a kárt, te meg nem akarsz bunkó lenni, kellemetlen szitut szül.

Mindenki vegye meg magának amire szüksége van.

Én sose kértem kölcsön semmit, amire nincs keret, arról lemondok.Ilyen egyszerű. Szerintem normális embernek amúgy sincs "képe" bármit is kölcsön kérni.

2020. júl. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!