Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elmennétek boltba dolgozni...

Elmennétek boltba dolgozni emberek közé ha szociális fóbiátok van és idegileg kikészítenek de közel van?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy lenne lehetőséged boltban dolgozni elején még csak egyszerű feladatokkal mint árupakolás stb..de szociális fóbiád van és kikészítenek ha közvetlen emberek között vagy sokáig. Hiába van tapasztalatod ebben most más a helyzet. Itt viszont a szokásos 2 műszak van de kb gyalog oda lehet érni 5 perc alatt..

Viszont van egy 1 műszakos munkarendű munka betanított, munkáddal kell foglalkozz, kollégákat hamar meg lehet szokni. Közelségileg 40 perc kb és átszállni se kell sokat. Itt még a hétvégék is szabadok.

Bármennyire csábít ha ennyire közel lenne egy munka és van kisebb tapasztalatom benne, taszít főleg mert emberek között kell lenni, és akkor mikor ezt csináltam nem volt olyan vészes ez a félelem, évekekkel ezelőtt és mára már rosszabbodott.De nem kéne félnem attól sem, hogy elkések vagy kimarad, lerobban egy járat sőt gyalog odaérnék mindig és elsőnek talán és ezért mindig számítható lennék de nem biztos hogy szeretném majd a munkát, későbbiekben lesz pénztárkezelés de nem a kezdetben.

A másik meg minden szempontban jó lenne szinte igaz közlekedésben azért hezitálok mert hát van más ami közelebbi de ha az nem lenne simán elvállalnám nem kérdés főleg hogy 1 műszakos amit régóta keresek mert mindig 2 műszakost találtam általában ami nem gond de azért jobb ha 1.

Első napok egy boltban szerintem pokol lenne, nehéz a kezdet mindig de itt mégnehezebb lenne mind egy ilyen könnyebb betanított munkánál ahol nincs annyira feszengés érzetem.

Régen mikor ott dolgoztam sokszor azért volt bennem az,hogy néha azt éreztem hogy rajtam beszélgethetnek hogy van e rajtam valami nevetgélni való vagy kibeszélni való pedig köze se volt hozzám..főleg úgy hogy ezek vad iddegenek és minden nap új arcokat látok.

Ti mit vállalnátok ha hasonlóval küzdenézek mint én?

Holnapig kell eldöntenem mert az egyik interjú holnap van és holnap a boltban már kezdhetnék de a boltban elrontottam kicsit, mert próbanapra nem mentem és igaz semmi gond nem volt de cikinek érezném a helyzetet a másiknál semmit nem szúrtam el még. Nem akarom átrakni egyiket sem más napra mert mihamarabb akarok kezdeni de mintha tűzfal között kéne döntenem.



2021. jún. 6. 19:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Igen, a fóbiák ellen lépni kell.
2021. jún. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Én is fóbiás vagyok. Boltba max éjszakai árufeltöltőnek mennék dolgozni.
2021. jún. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A boltbosnál sajnos nincs éjszakai viszont a másiknál valami határozatlan idejű szerződés lenne ez mennyire hátráltató szempont?
2021. jún. 6. 19:54
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Hát menjél el,ha azt mondták, fölvesznek, próbáld ki, aztán, ha nem tetszik, akkor felmondasz, keresel másik megélhetési formát.
2021. jún. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4.az a baj hogy ha elmegyek erre és nem jön be közben elvesztem a másik lehetőséget ahol azért biztosabbnak érzem magam.most ez a kettő van ahol ilyen hamar kezdhetek
2021. jún. 6. 20:37
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor menjél a másikba, ha egyszerre; kettőt ajánlottak fel. (4.vagyok,még nem olvastam el teljesen a kérdés kifejtését.)
2021. jún. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6.semmi gond :)

akkor talán az lesz.sajnos igen egyszerre kettő van igaz a másiknál mág csak interjú lenne de meglesz szerintem. viszont a boltbosban már első nap és aznap kifizetne..nehéz döntés :(

2021. jún. 6. 20:51
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Elmentem, bolti eladónak és még portásnak is. Kellett a pénz, más munkalehetőség nem volt, eltartani meg nem tartottak el. :)

Az elején nyugtatót szedtem, úgy jobban elviseltem.

2021. jún. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8.nekem meg sajnos van más munkalehetőség is csak nehéz a döntés..

hol írtam hogy eltartanak? honnan szeded? már ebből is balhét kell csinálni?

2021. jún. 6. 23:11
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező minek sértődsz meg ezen? Nem piszkalódásból írta ezt a nyolcas....hanem, hogy muszáj volt dolgoznia, mert senki nem tartja el.
2021. jún. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!