Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a barátom normális...

Szerintetek a barátom normális? Csak sterilizált kézzel teregetheti a ruháit és csak úgy nyúl a ruhásszekrényébe hogy elötte fertőtleníti a kezét, illetve szín árnyalat szerint tereget, sötét előre, utána a kevésbé fekete stb.

Figyelt kérdés

A feketéknek perwol black magic, fehérnek pewrwoll white magic, egyéb színes pólók perwoll 3d sport, farmerokat zoknikat ariel colorral, egyéb fehér ruhák ariel mosópor és mindegyikhez lenor öblítőt használ.


A telefonjához nem is nyúlhat hozzá, mert ha megfogja teregetés közben, akkor már nem steril a keze....



2021. jún. 6. 23:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
56%

6-os vagyok. Az én férjemnek is fontos a csipeszek színe.

Azóta már én is így csipeszelek 😂

2021. jún. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
22%
Nem azt mondom, hogy a csatornában élni a legkomfortosabb, de ez az "üvegbúra alatti" életvitel fogja megnövelni a kockázatát annak, hogy egy tücsök fingásától is lebetegedjen. Lényegében "munkanélkülivé" próbálja tenni az immunrendszerét, amely idővel meg is próbál rugalmasan igazodni a semmit tevéshez. Amikor el fog jutni erre a pontra a barátod, akkor pisloghattok majd közösen, mert a hátra lévő életét, orvostól orvosig, kórházból kórházba járással fogja eltölteni. Komoly karrier ám ez!
2021. jún. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
62%
És mit csinál, ha véletlenül valami mással van kimosva valamelyik cucca?
2021. júl. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!