Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kilövettem a fülem, viszont...

Kilövettem a fülem, viszont nagyon félek, hogy be fog gyulladni. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
3 hétig kell a steril fülbevalót használnom, és nagyon vigyázok fürdéskor, hogy ne érje víz. Milyen óvintézkedést tehetnék még? (+ forgatom a fülbevalót)

2016. dec. 12. 20:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Nekem ennyi elég volt, de később derült ki, hogy még aranyat sem tudok hordani, mindig felülfertőződött. Ahogy nem tettem bele semmit, hamarosan be is gyógyult. Egy pukli azért maradt az egykori lyuk mellett, úgy emlékeztetőül :)

36f

2016. dec. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ma csináltattam és irtóra félek, hogy lesz valami bökkenő.:(
2016. dec. 12. 21:11
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem annak idején begyulladt. Gyógyszertári tiszta szesszel mosogattuk, nagyon csípett. De aztán rendbe jött. Ne parázz, nem esik le a füled :D
2016. dec. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Ennyire ne parázz rá egy fülbevalóra. :D


Én még 14 évesen lövettem ki a fülem, akkor 2 hétig kellett volna hordanom a gyógyfülbevalót, de begyulladt kb 5 nap után. Kivettem, úgy bedagad, hogy nem tudtam visszarakni, valamint vérzett, gennyedzett. Vártam vele 2 hétig, amikor lelappadt, akkor sikerült belerakni a gyógyfülbevalót. Jól bedurrant. Benn volt 2 napig, utána beraktam az ezüstöt, azt csókolom. Használtam, semmi bajom nem volt. Mostam rendesen a fülbevalót tiszta szeszben, a fülemet arcszesszel, soha nem volt begyulladva, csak a bizsutól. Már 1 éve nem volt benn a fülembe semmi, de nem forrt össze, most is be tudnám tenni a fülbevalót, ilyen fehér cucc jönne ki a lyukból, ennyi. Kicsit bepirosodna, azt utána lelappadna.


Ha nem bírja a füled, úgy is észre fogod venni, mert se bizsu, se ezüst, se arany nem marad meg majd a füledben. Nyugi!


23/f

2016. dec. 13. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen!:)
2016. dec. 13. 14:30
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
1-es neked fülbevaló???????????? Te úristen...! Azt hittem amikor olvastam, hogy lány vagy! Fújj, de utálom és megvetem azokat akik pcs létükre fülbevalót hordanak!!! Kivéve a bzikat, nekik rendben! Te soha a büdi életben nem leszel férfi, csak kisgyerek!!!
2016. dec. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Atyagatya! Nehogy balhé legyen már! Legyünk toleránsak és fogadjuk egy embertársainkat! :)
2016. dec. 13. 20:43
 8/14 A kérdező kommentje:
el*
2016. dec. 13. 20:44
 9/14 anonim ***** válasza:
94%

# 6


Szánalmas vagy, hogy egy fülbevaló miatt ítéled el az embert.

2016. dec. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Szánalmas vagy, hogy fiú létedre fülbevalót hordasz! Na, akkor most ki is a szánalmas?
2016. dec. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!