Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet ilyen kettősség...

Hogy lehet ilyen kettősség bennem?

Figyelt kérdés
Azt mondják, hogy ahhoz, hogy valakivel jóban legyek, bizalmamba fogadjam el kell érnie az embereknek egy bizonyos szintet. Azonban én folyamatosan úgy érzem, hogy én magam nem vagyok elég. Mi lehet az oka ennek a kettősségnek, hogy teljesen mást lát a környezetem és mást én?

2021. jún. 7. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha te nem engedsz akkor a másik minek
2021. jún. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mármint mihez nem vagy elég? Nem lehet, hogy önbizalomhiányos vagy?
2021. jún. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt érzem, hogy nem vagyok elég jó másoknak, míg kívülről mások azt látják, hogy milyen nehéz a bizalmamba férkőzni.
2021. jún. 7. 17:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is nehéz a bizalmamba férkőzni, mégis bőven elégnek tartom magamat, így az egyikből nem feltétlen következik a másik.


Egyébként ha nem találod magad elégnek, akkor önbizalom hiányos lehetsz, tanuld neg értékelni magad könyvek segítségével, pszichológus, egyebek...


Önbizalom hiány miatt lehet nehezebb a kapcsolatépítés, kevésbbé oldódsz fel miatta, hisz azt hiszed butaságot mondol vagy akármi. Lehet nálad is ez van.

2021. jún. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!