Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért oltattad be magad?

Miért oltattad be magad?

Figyelt kérdés
minden felnött ember döntését tiszteletben tartom, ugyan úgy tisztelem az oltottat, oltatlant,, higyjétek el én sem szivesen vettem fel az oltast! De muszaly mert a TÖRVÉNY sajnos rea kötelez minket, se moziba se szorakozni nem mehetek ami egy fiatalnal akadály. Sőt egy orvosi vizsgálatért is 30 ezres tesztert fizetni kell az oltatlannak! Bizzunk az orvosokban de legfőképp ISTENBEN hogy nem lesz semmi baj,,, sajnos a kormány rea kötelez minket,, vagyis hiaba van szabadság hogy ki akarja ki nem,, de aki nem akarja az korlátozott lesz :((((( ha nem lenne ennyi korlat en se vettem volna fel;) de mindenkinek ez magan ügye de en igy lattam jonak;)
2021. jún. 8. 01:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Csak a gyerekem miatt, és a vele kapcsolatos szocializációs rendszerek miatt. Csak kizárólag magam miatt, ha egyedül lennék, kicsi az esélye, hogy beoltattam volna magam.
2021. jún. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Azert, mert husz ev mulva is jatszadozhatunk a kulonbozo mutansok miatt. Amig van gazdatest, a virus virul es mutalodik. Rohadt egyszeru.
2021. jún. 8. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
Mert hiszek a kormánynak és a szakembereknek! Ők megkérdőjelezhetetlenek, mind veszélyen vagyunk!
2021. jún. 8. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert kellett az igazolvány.
2021. jún. 8. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Igazolvany miatt, illetve a covid hosszutavu hatasai miatt.


Mert nem csak az oltoanyagnak lehet mellekhatasa!

2021. jún. 8. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Nekem mindegy, hogy valaki oltott vagy oltatlan. Beoltattam magam, mert egyrészt kellett az igazolvány, másrészt bízom a mai orvostudományban, illetve jó lenne ha meg lehetne szelídíteni ezt a betegséget, hogy később ez is csak 3 nap alatt átmenjen az emberen, és ne okozzon több hetes-hónapos gondot és ne legyen maradandó nyoma.
2021. jún. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Legfőképpen azért, hogy hamarabb megszabaduljunk a vírustól, hogy hozzájáruljak ahhoz, hogy ne teljesen védtelenül érjék a társadalmat az újabb és újabb mutánsok, ne kelljen miattuk pár havonta lezárni az egész világot és a több ezres betegszámok miatt ne covid osztályon robotolva kelljen leélnem az életem egészségügyi dolgozóként, hanem előbb-utóbb a választott szakmámmal is foglalkozhassak korlátozások nélkül.


Másrészt a családom, az idős hozzátartozóim miatt. Tudom, hogy sokak kedvenc szövege, hogy aZ oLtÁs UtÁn Is FeRtŐzHeTsZ, de egyrészt ez az eddigi vizsgálatok alapján is elég ritka, másrészt szerintem könnyű belátni, hogy egy tünetmentes fertőzött a puszta létezésével kevesebb vírust juttat a környezetébe, mint egy folyamatosan köhögő, fuldokló, harákoló beteg.

2021. jún. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Mert igazolvány nélkül kb semmit se lehet csinálni.
2021. jún. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Esélyes volt, hogy elveszítettem volna a munkámat, ha nem teszem meg.
2021. jún. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
Nagy szerencsém volt eddig is, hogy nem kaptam el, mert sok ember körül dolgozom. A tapasztalatok, a hallott halálozási mutatók, és tsi. azt kívánja, hogy oltassam be magamat.
2021. jún. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!