Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek az 5,1 millió...

Szerintetek az 5,1 millió első korona oltást megkapott embernek hány %-a az, aki csak a kártyáért oltatta be magát, a vírustól különben egyáltalán nem tart és ha nincs diszkrimináció akkor eszébe nem jutott volna?

Figyelt kérdés
Én 29 éves vagyok, a korombeli ismerőseim között, már akik kérték egyáltalán kb 60-70% akinek csak a kártya kellett, hogy mehessenek koncertre, fesztiválra, vagy külföldre. Az idősebb rokonok voltak akik nagyobb részt a vírus miatti félelemből adatták be. Szavazást is csatolok, hogy az eredmény jobban átlátható legyen, kíváncsi vagyok milyen eredmény születik. 0% az természetesen azt jelenti, hogy mindenki az 5,1 millióból a vírus miatti félelmében kérte az oltást.
2021. máj. 30. 18:52
A kérdező szavazást indított:
0%
10%
20%
30%
40%
50%
60%
70%
80%
90-100%
41 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
40%-ra szavaztam, de az ismerőseim ennél nagyobb része mondta, hogy csak a kártya miatt teszi. De voltak köztük olyanok akikről tudom hogy csak kamuztak. Nyilván a te barátaid között is volt olyan aki tényleg félt a vírustól csak nem merte bevallani.
2021. máj. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
5%
Éljen Dr Orbán Viktor Mihály!
2021. máj. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%
Az ismeröseim jelentős része nem csak a kártya miatt kért oltást, politikai nézettől függetlenül, nálunk voltak nem várt áldozatok, tartós egészségkárosodások a vírus miatt. Országosan lehet nagyobb az arány a csak kártya javára.
2021. máj. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
42%
Nem lehet így kategorizálni. Lehet, hogy sokan hezitáltak, és az igazolás miatt döntöttek így.
2021. máj. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
68%

Mire oltáshoz jutottam aktív középkorúként,

addigra a nagypofájú,vírustagadó ismerősök,munkatársak,szomszédok 90%-a mind beoltatta magát.

2021. máj. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
24%
5 ez is azt mutatja, hogy nincsenek vírustagadók, csak a te buksidban.
2021. máj. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, szavazatokat. Jó lenne ha jönne még sok szavazat és válasz, bár tudom ez nem reprezentatív felmérés, de azért egy 100 fős mintából már lehetne következtetni.

Én amúgy nem adattam be, de sokan tényleg csak a bulik miatt tették, amikor egyértelmű lett hogy nem nagyon lesz más lehetőség bejutni, legalábbis a jelen állás szerint. Meg talán a "csordaszellem" is hajtotta őket, mert látták hogy már szinte mindenkinek lett kártyája betegség vagy oltás révén és nem akartak kimaradni.

2021. máj. 30. 19:26
 8/26 anonim ***** válasza:
0%
Az lehet,hogy így van,de sok a hazug gyökér az biztos.
2021. máj. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
72%
Nem igen van olyan hogy vírustagadó. A létezését senki sem vitatja viszont az óvintézkedések mértékét és a veszélyességét a többség jogosan vitatja. Én átestem rajta, semmi extra nem volt az egész, az egész családon átment. Még az anyám is könnyen viselte pedig ő onkológiai eset és mélyvénás trombózisa is van
2021. máj. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
26%
Nekem van olyan kolléganőm, akinek olyan hevesen reagált a szervezete a vírusra, hogy ki kellett ütni az immunrendszerét, hogy életben maradjon, most nem mehet közösségbe, még jó, hogy olyan a munkája, amit otthonról is el tud látni. Én nem tudom, hogy voltam-e covidos, nem akarok kockáztatni, ezért kértem az oltást, de utánajártam, volt, amit nem fogadtam el, mert kockázatosnak bizonyult számomra az ellenjavallatok alapján pl. Az intézkedések nem voltak következetesek, ebben sokan egyetértünk.
2021. máj. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!