Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mindig a férfinak kell...

Miért mindig a férfinak kell lenyűgöznie a nőt? Azért, mert ő a férfi, és így szokás?

Figyelt kérdés
A férfinak kell ehhez érteni, ahhoz érteni, ezt csinálni, azt csinálni, tűnjön ki valamilyen különleges képességgel, mert az még vonzóbb, stb. Ezzel szemben a nők? Mivel tudnak kiemelkedni, kitűnni? Nem akarok vitát indítani szándékosan, de ez az igazság. Nekem úgy tűnik, mintha a nők (legalábbis sok nő) csak volnának. Beérik azzal, hogy ők nők, megvannak a testi adottságok, aztán ennyi. Ha belekezdenek is valamibe, abból maximum ilyen nőies, felszínes dolog növi ki magát, mely a férfiak számára értelmetlennek, olykor fölöslegesnek tűnik. Olyan, mintha egy nőnek az egyetlen dolog, amivel kitűnhet, a szülés, gyermeknevelés lenne. Ez az én őszinte véleményem. (Nem kell egyből jelenteni a kérdést, hogy csak provokálni akarok, meg lehet ezt értelmesen is beszélni.)

2021. jún. 10. 08:39
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
93%

Azért, mert a nő hordja ki, szüli meg és szoptatja a gyereket, és az ellátáshoz, neveléshez minimum 10 évig szüksége van a férfira.

TEHÁT még előtte ki kell derülnie, hogy a férfi erre alkalmas-e, illetve megvan-e a szándéka is?

2021. jún. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Tehát a nő elvárásokat állít, majd szépen nézi, hogy a férfi teljesíti-e azokat? Ha igen, akkor szabad az út? Egyoldalúnak tűnik ez nekem, igazságtalannak is. És ha mondjuk nem akar szülni a nő? Mert ilyen is van. Akkor csak tenni kellene neki is valamit mégjobban.
2021. jún. 10. 08:59
 3/36 anonim ***** válasza:
89%
Persze, a nő az csak van. De legyen nőies, járjon szexi ruhákban, de ne túl szexiben, legyen rajta szép smink ami kiemeli a vonásait, de ne túl sok, figyeljen az alakjára, legyen rendben a haja, legyen kedves, de idegenekkel ne legyen túl kedves és közvetlen, mert az is baj, legyen odaadó, legyen egy báb aki mindenre bólogat a pasijának, ne feleseljen, ne hisztizzen, legyen házias, főzzön jól, vigye a háztartást, minden csillogjon-villogjon mire a férfiisten hazaér a munkából, de közben ő is dolgozzon ám, nehogymár ingyenéljen, szeresse a gyerekeket, akarjon szülni a pasinak, legyen magas a libidója és istennőként teljesítsen az ágyban. De tényleg mindent szegény férfiaktól várnak el a csúnya, gonosz nők, fujj.
2021. jún. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
0%

Amelyik nő nem akar szülni, annak is ezt mondják az ösztönei.

Az igazság senkit nem érdekel, evolúció van. Aki nem ilyen volt, annak kevesebb utódja maradt meg.

2021. jún. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

#3


Sok férfi örül, ha egyáltalán talál magának nőt, nemhogy ilyen, ennyi elvárásokat támasszon.

2021. jún. 10. 09:05
 6/36 anonim ***** válasza:
97%

Minden fajnál a hímek azok, akiknek fel kell kelteni a nőstény figyelmét.

Régen ez az embereknél is jól működött, amíg a nemeknek megvoltak a szerepeik. Mára ezek a szerepek elvesztek. A nők a férfi szerepeket is kezdik egyre jobban átvenni, így már nem csak lenyűgözni kell egy nőt, hanem versengeni mint egy riválissal. A világ mára elég biztonságos és kényelmes ahhoz, hogy egy nő férfi nélkül is ugyanúgy megállja a helyét . Egy klasszikus értelemben vett férfi tulajdonképpen mostanra feleslegessé lett.

2021. jún. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

#3


Ja, és ne haragudj meg, de amiket felsoroltál, azok alap dolgok. Hogy legyen szexi, meg szép, amennyire lehet. Legyen igényes. Főzzön takarítson, ez sem egy nagy dolog annyira, az sem baj, ha néha nem csinálja meg, mert a férfinak is ki kell ebből venni a részét. Ha egy férfi egyedül él, ugyanúgy dolgozik meg főz, meg takarít magára munka mellett is.

2021. jún. 10. 09:11
 8/36 anonim ***** válasza:
97%

Azért ez nem teljesen igaz. Nekem férfiként is van (volt) elvárásom a nők felé. Sosem vettem volna el feleségül egy ostoba, semmihez nem értő nőt, akivel ciki megjelenni társaságban.


A feleségem okos, vicces, szép, talpraesett, céltudatos és bármiről tudok vele beszélgetni.

Emellett mindent meg tud oldani maga is és kifejezetten büszke vagyok rá mert folyamatosan képzi magàt, fejlődik.


A francnak se kellene egy olyan nő, akinek az az össz érdeme, hogy tud pucsítani meg jól mutat az Instán, aztán egész nap tesped a kanapén meg fodrászhoz jár meg vinnyog, hogy mi nem tetszik neki éppen.

2021. jún. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

5, érdekes módon én még soha nem találkoztam olyan pasival akinek ne lett volna millió elvárása. Persze, ha lebontjuk két külön dologra, akkor igazad van. A lyuk-lyuk típusú pasinak valóban teljesen mindegy, csak szexet akar, akármilyen nővel. De nekem meg mindig is tartalmas, komoly párkapcsolatra volt szükségem, és azok a férfiak akik szintén ilyet szeretnének, igenis teli vannak elvárásokkal. Ahogy a nők is. Teljesen természetes dolog mindkét nem részéről. Mindenki olyan társat szeretne aki megfelel a saját fejében kialakított normáknak, akivel nem viták sorozata és szenvedés lesz az élet, hanem élvezet. Akivel egy húron pendülnek és ugyanazt gondolják az élet nagy kérdéseiről.

Szexkapcsolatnál ezek nem számítanak, de komoly kapcsolatnál mindkét nem rengeteg elvárást támaszt, ami jogos is, mert nagyon nem mindegy hogy az ember kivel osztja meg az életét hosszútávon.

2021. jún. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
98%
7, alap dolgok. Na ez az! Teli vagy te is elvárásokkal, de észre sem veszed, mert alapnak tartod őket. Hát akkor ne lepődj meg, ha az általad felsorolt dolgok meg a nőknek számítanak alapnak egy férfival szemben. 🤷‍♀️
2021. jún. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!