Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen furcsák a magyaror...

Miért ilyen furcsák a magyarországi emberek?

Figyelt kérdés

Hollandiában születtem és nőttem fel. 3 éve költöztem Budapestre és nagyon furcsának tartom, hogy itt a magyar emberek utalják egymást. Pl.: ha külföldön összefut két magyar, vagy nem állnak szóba egymással, vagy át akarják baszni egymást. Nem bíznak egymásban. Másik dolgot, hogy nagyon irigyek, magyar a magyarra. Ki akarják használni egymást. Állandóan negatívak. Rád akarják nyomni a saját maguk feszültséget. Feljött hozzám az osztalytarsam,

pont kész lett a vacsora, erre csodálkozott, hogy megkináltam, mert itt Pesten ez nem szokás. Persze, nem mindenki, de ez az általános.



2021. jún. 11. 19:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
A sokéves elnyomás, rendszerváltás, kulturális degradálás. Ja meg az szaporodik, akinek pont nem kellene.
2021. jún. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%
Welcome to the balkans. Legrosszabb emberek gyűjtőhelye.
2021. jún. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Közösségtől függ. Én mondjuk diák vagyok,vidéken keresztény suliba járok, itt szinte mind (fiuk) nacionalisták vagyunk, nagy a nemzeti összetartásunk, így mindenben segítjük egymást. Sajnálom h ilyenekkel találkoztál Pesten.
2021. jún. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Itt rengeteg helyen ez van.Nem kell ezzel foglalkozni.Aki negatív lapát,ennyi.Igazad van egyébként mert nagyrészt ilyen a magyar ember persze tisztelet a kivételnek de rengeteg ilyen frusztrált egyén van.

Mi felénk is szinte csak ilyenek vannak

2021. jún. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%

Ja még egy nagyon utált tulajdonságot kihagytál:kíváncsiskodás olyan dolgok iránt ami qvára nem rájuk tartozik és pletyka pletyka hátán és nem jóindulatból😊

#4

2021. jún. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is Pesten élek, de az nálunk alap, ha valaki vendégségbe jön, akkor megkínáljuk.
2021. jún. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%
Pont a hollandok olyanok hogy kifelé barátságosak de amúgy meg önző bunkók
2021. jún. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%

A magyarok pedig kiféle és amúgy is önző bunkók, tehát igazából nem gondolom, hogy ebben mi jönnénk ki győztesnek.


Amúgy meg igen, búvalb*szott nép, de nézd csak meg:

A politikánk a gyűlöletre, kirekesztésre, intoleranciára épül és ezt erősíti fel az emberekben. A nettó medián átlagkereset (is) az EU-ban az egyik legalacsonyabb, gyakorlatilag nem sok jó jut ennek a népnek.

2021. jún. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
18%
Hazudsz. Amikor angol kolléga jött ide, mondta hogy Londonban mindenki búvalbaszott, itt meg mindenki segítőkész és mosolyog. Így látnak minket a külföldiek, legalább 10 országbelivel beszélgettem, te pedig nem jártál még semerre, csak a hülye ballib mantrád nyomjád beléd :)
2021. jún. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%

2 dologról ismerheted meg a tipikus elvakult, kamuzó válaszadót:


1. Nyomatja a kormánypropaganda által jól ismert kulcsszavakat: "ballib"

2. Olyan hihetetlen sztorit ad elő, amiről még az is tudja, hogy hazugság, aki nemhogy 10, hanem 2 országban sem járt (mind a 9-es válaszadó).

2021. jún. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!