Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen furcsák a magyaror...

Miért ilyen furcsák a magyarországi emberek?

Figyelt kérdés

Hollandiában születtem és nőttem fel. 3 éve költöztem Budapestre és nagyon furcsának tartom, hogy itt a magyar emberek utalják egymást. Pl.: ha külföldön összefut két magyar, vagy nem állnak szóba egymással, vagy át akarják baszni egymást. Nem bíznak egymásban. Másik dolgot, hogy nagyon irigyek, magyar a magyarra. Ki akarják használni egymást. Állandóan negatívak. Rád akarják nyomni a saját maguk feszültséget. Feljött hozzám az osztalytarsam,

pont kész lett a vacsora, erre csodálkozott, hogy megkináltam, mert itt Pesten ez nem szokás. Persze, nem mindenki, de ez az általános.



2021. jún. 11. 19:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Te vagy az karigeri? Azért nem tudsz, csak magyarul :) semmiféle propagandát nem nyomatok, kicsihuszár

És vagy 20 országban jártam, te kis majomka. Te viszont seholsem, mert semmilyen nyelven nem tudsz.

2021. jún. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
81%
11. Részvétem azoknak a szegény országoknak.
2021. jún. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Magyar a magyar leghalálosabb ellensége. -A mondás nem véletlen műve! Itt az emberek többségét csak a saját boldogulása foglalkoztatja, ám ez az itt élők számára azt is jelenti, hogy a "boldogulásnak" szerves része mások megkárosítása, alap, mások tönkretétele, ezek a "boldogságforrások" közé tartoznak Magyarországon. Sokunk együgyű és csak a saját problémáit tekinti valós problémának. Nem kell messzire menned - kérdező: elég, ha csak beleolvasol ennek a weboldalnak az aloldalaiba! Valaki feltesz egy kérdést pl. az indiai rigó színárnyalatairól. Nagyjából az első három válasz lesz kapcsolatba hozható a kérdésre adható válasszal, - azt azt követő 40 oldalnyi "válasz" csak arról szól, hogy egymást szapulják a weboldalt látogatók, de olyan szinten, hogy a végén már a rigó is kiérdemli a kommunista jelzőt! És mi "cigányozunk"!...
2021. jún. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
90%

Röviden?


A pénzhiány magával hozza a negatív gondolkodást is.


Persze voltak egyéb változók is, amik miatt sokan ennyire megkeseredtek az országban.


"Boomer" rokonom sokat mesélt arról, hogy érezhetően másképp álltak egymáshoz az emberek a szocializmusban. Ezzel most nem az átkos rendszert akarom isteníteni, hanem az azóta bekövetkezett változások, rendszerváltás, elbocsátások, világválság, kormányválság, óriási korrupció egy keserű hellyé tették ezt az országot.

2021. jún. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
43%
Ezek régmúlt örökérvényes magyar beidegződések, nem akarunk rajta változtatni. Ezért nem érdem, ha ilyen f*s ez a társadalom, akkor miért tojnak a zemberek mégis pulyát maguknak?
2021. jún. 12. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!