Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen érzéssel tölt el, ha...

Milyen érzéssel tölt el, ha valaki irigy rád?

Figyelt kérdés

2021. jún. 12. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Általában azok szoktak irigykedni rám, akik semmit se tesznek az életükért, és csodálkoznak, hogy nem javul semmi. Nem érdekel az irigykedésük.
2021. jún. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom az milyen, de biztos jó lehet, mert az azt jelentené, hogy van valami irigylésre méltó dolgom-tulajdonságom ilyesmim, de nincs.
2021. jún. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mérges leszek, mert általában az ilyen ember kezd el piszkálni és belémkötni, és nem is szoktam érteni, mert ha olyan dologért viselkedik így velem, amit ő is el tudna érni vagy meg tudna tenni saját magának csak lusta, akkor az érthetetlen számomra. Azt sem szeretem ilyenkor ha hízelegni akar, hogy ő is ebben részesüljön vagy segítsek neki.
2021. jún. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Eddig rám azok az emberek voltak irigyek, akik nem értettek engem, nagyon másképp működtek, mint én. Munkahelyeken általában az volt a baj hogy nem vettem részt mások kibeszélésében, illetve volt olyan tanár kollégám aki nem tudta elviselni, hogy a gyerekek engem szeretnek, velem mindent megbeszélnek és ezért különösebben nem teszek semmit, csak úgy "vagyok".


De én az életemet is lazán, könnyedén élem, alapjáraton boldog vagyok, van sok barátom, sok hobbim, nem vezetek nagy háztartást, a lányommal nagyon jó a kapcsolatom. A mi életünk tele van mesével, játékkal, nevetéssel és művészettel. Nem panaszkodom, mert nincs mire, ezért vannak, akik irigyek rám, mert nem értik, hogy csinálom. Pedig sehogy, csak kevéssel megelégszem és kis dolgok tesznek boldoggá.

2021. jún. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyomasztó, ha olyan ember irigy rád aki a napi életem része (rokon, munkatárs, iskolatárs). Kerültem őket mindig, mert szeretik csesztetni az embert a leghétköznapibb szituációkban, főleg akkor, ha van hozzá közönség. Nekem pedig mindig is fárasztó volt ezekre visszavágni, elrontották a hangulatomat. Ha az utcán, hivatalban, baráti társaságban, itt-ott kapok irigykedő pillantásokat, azzal nem foglalkozom, nem érdekel. Nem ez határoz meg, készen kapjuk az adottságainkat, neveltetésünket, lehetőségeinket, ha mindebből ki tudunk hozni többet, mint az átlag, akkor az jó. Ha nem sikerül, hát van ilyen. Előbbi esetben nem vagyunk többek, utóbbi esetben nem vagyunk kevesebbek.
2021. jún. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a mondat jut az eszembe, hogy "Van" mire...'
2021. jún. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!