Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért siratnak meg...

Az emberek miért siratnak meg egy fát? Ami tönkreteszi valaki napjait.

Figyelt kérdés

Örököltem lakást, beköltöztem.


Erre ott van egy nagy fa a szoba ablaka előtt. Semmit nem látni. Sötétség és ágak egésznap. Mondtam, hogy zavar. Senkit nem érdekelt, semmi empátia nem volt bennük. Mert az egy fa és oxygént termel.


Én is szeretem a természetet és vigyázok is rá. De egy ember kárára meghagyni egy fát (évente milliót vágnak ki, álszentség miközben az összesnek fa bútora van).


Végül önkormányzaton keresztül elintéztem, hogy ki legyen vágva. Mert azt mondtam, hogy baleset veszélyes. Azóta pár embernek démon vagyok. Szerencsére hidegen hagy az utálatuk. De akkor sem adok nekik igazat. Egy fa miatt valaki életét megkeseríteni szerintem nem korrekt dolog.


Illetve a környezetvédelemről. Mikor kellett segíteni szemetet szedni egy programon keresztül. Én elmentem. Tényleg fontosnak tartom. Ők semmit nem tettek és egy fára verik a nyálukat.


Ti mit gondoltok?



2021. jún. 13. 09:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon xar életed lehet, ha egy fa teszi tönkre a mindennapjaidat. Sajnállak.
2021. jún. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem is szhar alak vagy. Kivágatni egy fát? Gratulálok. Igaz, hogy csak oxigént termel, amit belélegzünk, bezzeg ha wifi jelt adna....
2021. jún. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Tudod, kérdező, valamibe, valakibe, valamikor, valamiért MINDIG bele kell kötni.
2021. jún. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Ja, például az élő fába. Szó szerint.
2021. jún. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Hogy kamu.
2021. jún. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
41%

TroLL!

meglovagoltad a zöld hullámot, most erre találtál egy rést a troll kérdések között, ami talán sérthet sok ember önérzetét a tudatos környezettudatos nevelés eredményeként.

De hogy válaszoljak is, ha te lennél a fa, most rögtön indítanám a sthill fűrészemet, olyan igazi nagy skandináv erdészeti döntőfűrész, jó nagy tuskók kivágásához, és kivágnálak a pi.csába.

2021. jún. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
Ha a fa valóban ennyire zavaró volt, sőt, "balesetveszélyes", akkor az előző tulaj miért nem vágatta ki? Jaj, ne legyél ennyire hisztis, kérdező.
2021. jún. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Azért nem vágatta ki. Mert félt, hogy mit mondana rá a többi lakó.


Azért ha nektek lenne az ablak előtt egy nagy fa ami mindent ki takar. Kíváncsi lennék akkor is mindenki ilyen fa védő lenne.


Egy fa az csak fa. Milliónyit kivágnak papírnak amire írtok. A bútoroknak, az ajtóknak. Sok mindennek. De az nem érdekel titeket mert hasznon élvezetetek van belőle. Gondolom egyikőtök sem siratott meg fát mikor vett egy újságot, könyvet, asztalt. De ha más káráról van szó, hirtelen elő jön a környezet védő énje mindenkinek. Álszentkedés magas fokon.


Pusztán az emberekben zero empátia van és nem érdekel senkit, hogy valakinek rossz. A lényeg, hogy ők tudjanak nézni egy fát mikor bemennek az ajtón. Mert jól néz ki. Nem a környezetvédelem érdekelte a lakókat. Sz*rnak a természetre, meg a fákra is, jobban mint én. Csak arra az egyre fára nem sz*rtak, mert tudták nézni 3 másodpercig, mikor bementek az ajtón.



Valószínűleg ti sem hajoltatok le egy idegen szemétért az erdőben soha életetekben és fákat sem sirattátok soha. Csak tipikusan l*eszarom a másikat, hogy milyen baja van, ha nekem jobb egy kanálnyival típusu emberek vagytok.

2021. jún. 13. 10:25
 9/16 anonim ***** válasza:
40%

Most balesetveszélyes volt, vagy csak nem láttál tőle?

Miért olyan baromi fontos kilátni? Nem elég, ha jön be levegő? Az én ablakom az égre néz.

Ha dolgoznál amihez fény kell, menj át egy másik szobába/nappaliba stb ahol van van fény.

Egyáltalán nincs igazad ebben a helyzetben. Ráadásul veszélyesnek is hazudtad?

2021. jún. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
22%
9# Könyörgöm!!! Mondd, hogy csak ironizálsz. :D
2021. jún. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!