Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnék kapcsolatokat...

Hogyan tudnék kapcsolatokat kialakítani?

Figyelt kérdés

Korábban az átlagnál kissé zárkózottabb voltam, mostanra viszont úgy látom már sikerült ezen átbillennem, viszont kisebb bizalmatlanság van még bennem, de ezeket is letudnám küzdeni idővel, ugyanakkor elég sokszor vagyok egyedül és, a héten valamelyik nap itthon voltam egész nap és kb. szó szerint azt éreztem, hogy kezdek bekattanni, tehát nagyon nem volt jó..

Minden jól megy, akkor következő hónaptól, vagy legkésőbb tavasszal lenne munkám, tavaly ősz óta nem dolgozok, mert lejárt a szerződés is, ahol élek sajnos nem nagyon a lehetőségekről híres, viszont nem adom fel!

Addig, viszont az lenne a kérdésem, hogy hol, illetve milyen helyeken lenne célszerű ismerkedni? Munka egyelőre kizárva. Mindenképp változtatni szeretnék ezen!

Előre is köszönöm a segítséget!



2020. jan. 19. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Könyvtár, sport, kutyasétáltatás, hitélet, vagy csak menni az utcán, és valakitől segítséget kérni, így felvenni vele a kapcsolatot.
2020. jan. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ugyanebben a helyzetben vagyok :(
2020. febr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fiú vagy vagy lány? Hány éves?

Amúgy hidd el én sokkal rosszabb szituációban vagyok, mert nekem elég súlyos introvertált a személyiségem és nagyon sokat is dolgozok, de most talált meg egy lány engem egy társkeresőn, akivel már találkoztam is. Sablon szöveg; mindenkinek arra van ideje amire szán... tényleg egyszer mindenkire rá talál valaki, én se hittem ebben a szövegben, de hát látod. és én is bizalmatlan vagyok mind másokkal, mind magammal kapcsolatban... az az csak voltam.


30/f

2020. febr. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ismerkedj pl Facebookoj vagy InstaGramon
2020. febr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Facebookon*
2020. febr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!