Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akartál már pszichopata...

Akartál már pszichopata lenni? Téged lenyűgöznek?

Figyelt kérdés
Egyik osztálytársam viselkedik úgy, mintha az lenne, pedig látszik, hogy csak eljátsza, ez ihlette a kérdést, meg az, hogy a filmek hatására sokak menőnek látják.

2021. jún. 13. 21:14
A kérdező szavazást indított:
Akartam
Még nem akartam, de érdekelnek
Még nem akartam, és nem is érdekelnek
Az vagyok
27 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondom hogy konkrétan pszichopata akartam lenni, de irigy voltam az adottságaikra.


De nem annyira szipiszupi nekik, ugye folyamatosan unalommal küszködnek, nem terveznek előre, impulzívak, nem csak mások épségét szarják le, hanem a sajátjukét is.

2021. jún. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%

Dehogy nyűgöznek le. Undorító, aljas emberek ezek.

Az önmagukat egészséges keretek között érvényesíteni nem tudó lúzereket tudják lenyűgözni maximum.

2021. jún. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én az vagyok. A pszichopata is olyan, mint a többi ember. Ha emberileg hiányos, semmit se érnek azok a plusz tényezők, amivel jár ez az állapot. Meg sokaknak ugye elég negatív ez. Én pszichopata vagyok, méghozzá nagyon intenzíven, de úgy mond gyógyult vagyok. Sok év munkájával minden negatív tényezőt kisöpörtem, és megerősítettem a pizitívumokat.
2021. jún. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
34%
Egy pszichopata nem tudja/ismeri el magáról hogy micsoda, kedves #3
2021. jún. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!