Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek hány százaléka...

Az emberek hány százaléka tartja be az olyan alapvető ígéretét, hogy telefonálni v. írni fogok v elküldöm ennyi és ennyi időn belül?

Figyelt kérdés

Akik neked ilyen ígéretet, azokra vonatkozik a kérdés.

Ha nem tartották be, mit csináltak utána?

Te mit csináltál utána?



2021. jún. 14. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Kb. semennyire.


Az emberek tobbsege nem arrol hiresek, hogy figyelmesek legyenek hosszu idon keresztul a masikra vagy ilyeneket fejben tartananak.


Oszinten en ha ilyet irok, betartom a szavam.


Szokasom mastol is elvarni.


Bar ennyi ev utan mar nem varom el. Kb. mindenki szarik a masikra, plane ha ismeretlen, de meg talan haveri/barati szinten is.

2021. jún. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Ha fontos nekik a dolog, akkor szinte mindenki. Ha nem elég fontos, akkor szinte senki.
2021. jún. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

70%

Egyébként simán elfelejtheti, én is van, hogy elfelejtem, de akkor emlékeztetni kell és már küldöm is.

2021. jún. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mit beszéltünk meg. Ha azt, hogy jövő pénteken hívom, vagy hogy hívom, ha kész a munka / van időm megcsinálni, amit kért / lehet jönni a bútorokért, egyszóval konkrét dologhoz (idő/történés) kötöttük a hívást/e-mailt, akkor betartom, amit mondtam, és ezt másoktól is elvárom.


Ha csak arról volt szó, hogy egyszer jó lenne találkozni, egyszer még beszélünk egy tök random témáról, egyszer el kéne mennünk kávézni, akkor attól függ, milyen a viszonyunk. Ilyen esetben nyilván a másik fél is kereshet engem, szóval ezekre nem görcsölök rá, ha annyira fontos találkozni, akkor a másik is kereshet, és megbeszélhetünk valami konkrétat. A majd, egyszer, később, ha majd ráérek NEM időpont.

2021. jún. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4: úgy szólt a kérdés, hogy ennyi és ennyi időn belül.
2021. jún. 14. 12:38
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyébként itt is hányan válaszoltak a feltett kérdésekre :Đ simán lehagytátok a 2.-3.-at.
2021. jún. 14. 12:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor tartja be, ha neki kell vmi. Én megjegyzem az ilyet, és utána ennek megfelelően tud rám számítani az illető: semennyire.
2021. jún. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!