Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, nők. magas férfiak...

Lányok, nők. magas férfiak vagy az alacsonyabbak jönnek be nektek?

Figyelt kérdés

2021. jún. 15. 00:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
51%
Nekem az jön be aki kb 1 fejjel magasabb nálam, de igazából mindegy ki milyen magas mert tetszett már nagyon magas fiú is
2021. jún. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
67%

Túl magas ne legyen, és nálam alacsonyabb sem.

170-185

2021. jún. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
45%
Inkább magas mint törpe
2021. jún. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
29%

A törpék röhejesek, azokat senki sem veszi komolyan.

A legviccesebb amikor egy törpe faszi kompenzál, és nagyon keménynek akar látszani, azt a háta mögött mindenki kiröhögi. :)

2021. jún. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%
Ki számít alacsonyabbnak? Én 161 centi vagyok, úgyhogy egy 170 és 175 közötti pasit éreznék ideálisnak magamhoz, őket nem szokás valami magasnak tartani a mai átlagok figyelembevételével. De amúgy nem hiszem, hogy csupán a magassága/alacsonysága miatt kikosaraznék valakit valaha.
2021. jún. 15. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
82%
Párom 172 centi, én 159. Teljesen tökéletes ez a magasságkülönbség.
2021. jún. 15. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
67%
190+ jön be. Egy férfi számomra sosem lehet elég magas.
2021. jún. 15. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
72%
Számomra mindegy, ugyanis nem a magassága miatt szeretek bele valakibe.
2021. jún. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
78%
Az arca és főleg a személyisége tetsszen. Ha ez megvan, mindegy, voltam már halálosan szerelmes alacsony, vékony pasiba és magas, túlsúlyosba is.
2021. jún. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
69%

Nekem is a személyiség a döntő tényező. A jelenlegi párom pár centivel alacsonyabb nálam pedig én sem vagyok egy égi meszelő a magam 164 centijével.

De jól megvagyunk együtt élünk és közös jövőt tervezünk.

Mondjuk ehhez azért az is hozzá tartozik, hogy eléggé határozott domináns jellem vagyok aki szeret a másikról gondoskodni és anyáskodni szóval lehet engem emiatt sem érdekel a magasság különbségünk.

Meg amúgy is szerintem a mai világban (uu de boomeresen hangzik ez pedig csak 24 éves vagyok szóval nem az a generáció aki mindig ekézi az éppen aktuális generációt meg a társadalom szociális berendezkedését) szóval a mai világban nehéz megfelelő, megbízható és stabil párkapcsolatot kialakítani mert már nagyon nem úgy működik az ismerkedés sem mint pl 5 évvel ezelött (a covidnak köszönhetőrn meg végképp nehezebb ismerkedni)

Úgyhogy az évek során rajöttem, hogy az, hogy az illető megtudjon nevetettni kedves legyen velem és ne egy soviniszta f@sz valamint, hogy élvezzük egymás társaságát és ne süppedjünk bele egy vegetalós egymás mellett élésbe sokkal fontosabb mint az hogy melyikünk a magasabb.

Mert ha amúgy minden stimmel túlságosan felszínes valakit csak a magassága miatt vissza utasítani. És úgy őszintén én örülök is hogy kis pici termete van a páromnak mert hozzá tartozik a karakteréhez.

2021. jún. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!