Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy senki sem...

Miért van az, hogy senki sem vesz tudomást arról, amit teszek?

Figyelt kérdés

Pl.határon túl segélykoncertet tartottam egy magyarországi állatmentőhelynek, összegyűlt egy kevés pénz. A állatmenhely vezetőjének reakciója: majd kérjem fel ikább xy nemzetközi hírű előadót, az lenne ám a jó, sok-sok pénz gyűlne össze. A havonta megjelenő újságukban még egy betű sem jelent meg a koncertemről-segítségről, pedig a TV2-ben szerepelnek olyanokkal is, hogy egy kéményseprő lehozott a padlásról egy csókát.

Ha valaki más ment kacsamamát 10 picivel egy gyorsforgalmi úton: a rendőröket kitüntetik, leadják az egészet a híradóban aznap, hősként, példaként állítják az ország elé.

Ha én mentek: örüljek, hogy nem indítanak ellenem eljárást a közlekedés veszélyeztetéséért.

Ez csak 2 példa ami hirtelen eszembe jutott. Mi a f_sz van velem? Mit csinálok rosszul? Nagyon rosszul esnek ezek a dolgok.


2021. jún. 15. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezekben az esetekben nem látsz bizonyos mögöttes dolgokat, amik megakadályozzák hogy veled is ez történjen. Nem baj van veled, túl személyesnek fogod fel ezeket.
2021. jún. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyszerűen jól kell megválasztani hogy melyik menhelyet támogatod, mert vannak bunkók. De vannak olyanok is akik megbecsülik a segítséget és érdemesek rá.

Az viszont engem egy picit zavar hogy nem szívből segítesz, hanem háláért és hírnévért cserébe.

Ha én adok, akkor nem várok el semmit.

2021. jún. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem volt a fejemben ilyesmi, hogy háláért segítsek. Sokat mentettem a saját költségemen, névtelenül, igyekeztem másoknak is segíteni. Csak mivel egy évtízede azt tapasztalom, hogy palimadár vagyok, emiatt eléggé elkeseredtem, hogy mi a franc van. Nem sikerül sehova sem beilleszkedni. Mindenütt klikkek vannak vagy levegőnek/hülyének néznek.
2021. jún. 15. 12:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Én pici menhelyeket szoktam támogatni, előtte facebookon figyelem őket jó sokáig, onnan le lehet szűrni a náluk uralkodó mentalitást, és akkor adakozok ha látom hogy normálisan beszélnek a követőikkel. Ilyen pl az Ágica menhely Solton.

Tuti hogy rengeteg hely van aki megbecsülne a segítségedért.

2021. jún. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!