Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem szabad leírni, hogy...

Miért nem szabad leírni, hogy "szerintem szeptembertől lesz suli"?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon, ha minden kötekedés nélkül csak ennyit ír az ember, egyből le lesz pontozva nullára. Ezt miért nem szabad leírni?

Ha csak normális hangnemben véleményt ír az ember egy olyan kérdés alá, hogy "Szerintetek lesz suli szeptembertől?"


2021. jún. 15. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Mert akik ide járnak nem akarnak suliba menni.
2021. jún. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Mert sokan nem szeretnék, hogy legyen. Azért nem lehet rossz otthon Netflixezni egész nap.
2021. jún. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az oké, de akkor nem szabad véleményt se írni, mert nekik az a bosszú hogy lepontoznak mindenkit? Ez azért elég nevetséges.
2021. jún. 15. 13:05
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Ez legyen a legnagyobb baja az embernek az életében, hogy lepontozzák a gyakorin :D
2021. jún. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem azért, mert fél óránként megkérdezi ezt itt valami retardált.
2021. jún. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert olyan dolgot mondasz, amit nem tudhatsz. Így ez egy erősen felesleges válasz.

Ha azt írnád, hogy "szerintem szeptembertől nem lesz suli", akkor is lepontoználak.

2021. jún. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6: Ja értem. Akkor egy ilyen kérdésre nincs helyes válasz, hiszen azt sem szabad leírni, hogy lesz és azt sem, hogy nem lesz.


Ha tovàbb szeretnéd folytatni az értelmetlen kommentek írását,menj innen arra kérlek! Mert a magadfajtából az összes kérdès alá jut.

2021. jún. 22. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!