Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám elrejteni a...

Hogyan tudnám elrejteni a valódi énem/megjátszani magam és kicsit zárkózottabb, visszafogottabb lenni?

Figyelt kérdés
Sokszor származik belőle hátrányom, hogy túl őszinte vagyok, kvázi nyitott könyv. Van valami módszer, amivel elérhetem, hogy csak akkor nyíljak meg ha szeretném, és egyébként csak egy kedves, szimpatikus mosolygós valaki legyek? Más emberek olyan jól el tudják játszani hogy minden rendben van velük, nincsenek problémáik, nekem pedig szinte minden gondolatom kiül az arcomra, és könnyen "fecsegek" magamról. Kérlek ne nézzetek hülyének, nehéz ezt írásban megfogalmazni.

2021. jún. 16. 00:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Menj egy színjátszó körbe.

Ott tanulhatsz egy-két praktikát és pókerezz sokat.

2021. jún. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A legjobb az, hogy amikor kérdeznek valamiről (pl.: magánélet), akkor megkérdezed, hogy "MIért szeretnéd tudni?". Adj időt magadnak, és ne egyből válaszolj semmire sem.
2021. jún. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hallgatni arany!
2021. jún. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember pont olyan szeretne lenni, mint te :D
2021. jún. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!