Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed a mostani Z...

Mi a véleményed a mostani Z generáció-ról?

Figyelt kérdés

2021. jún. 16. 12:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
Az mettől meddig van?
2021. jún. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
73%
Picsafüst
2021. jún. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%
1995-2009
2021. jún. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%
3as akkor van jogom írni rólunk hogyha közülük való vagyok?xd
2021. jún. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
51%
Miért ne lenne...? :D Én 93ban születtem ugyan, de közelebb érzem magam a Z-generációhoz. Szerintem amúgy egy nagyon érett gondolkodású generáció és reménnyel tölt el a jövőre nézve.
2021. jún. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Rothadó Narancs ***** válasza:
74%
Agyukra megy a világháló.
2021. jún. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%
6os íronikus. Nézz fel a politikai oldalakra ahol az idősebb korosztály van jelen.
2021. jún. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
52%
Csak annyi hogy régen jobb volt minden. De nem a fiatalok hibája, hogy ma már más az értékrend, más számít normálisnak. Ez inkább a fejlődő, modern technológia ráhatása. És még így is van aki burokban nő fel, életében nem tudja meg, milyen kint játszani a kortársaival a mezőn, erdőben, stb, mert csak nyomkodják a mobilt, interneten barátkoznak. De ahogy telik az idő, ez csak még rosszabb lesz sajnos.
2021. jún. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem a Z generacioban meg vannak egyedisegek, de sajnos valoban a tobbseguk mar mind kb. ugyanolyan.


Ugyanaz a haj, ugyanaz a ruha, ugyanaz a smink, ugyanaz a kondi-test, mindegyik fel-angolul beszel meg akkor is amikor az adott magyar szo egyszerubb mint az angol megfeleloje, legnagyobb resze ugy koveti a divatot mint a vallas, a legfontosabb az instagram/tiktok/facebook meg amik majd ezek utan is jonnek, mindegyik kb ugyanazt szereti, alig van oszinte sajat fejbol szarmazo velemeny, mindegyik koveti a masikat es felnek onalloan azonosulni mert akkor "kiesnek".


En kis hijan ebbe a generacioba tartozom, es szerintem a regebbi generaciok sokkal erdekesebbek, oszintebbek.

2021. jún. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
83%
Ahhoz képest, hogy nekem egész fiatalként (nem vagyok 30 még) először középsuli kezdetekor volt telefonom (az is egy gombos Nokia volt, beszélgetésre volt jó és max Snakezni, de semmi másra), elég durva hogy ma 6-7 évesek nyomkodják az IPHONEOKAT. Szörnyű. 😕 Én nem szeretném így nevelni a gyerekem, és erre szoktatni rá.
2021. jún. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!