Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed a mostani Z...

Mi a véleményed a mostani Z generáció-ról?

Figyelt kérdés

2021. jún. 16. 12:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
21%

Én gondoltaim róluk (általánosítás warning):

- Videojáték > élet

- Szórakozás > munka

- Napi 10-14 óra gép előtt ülés

- Sok az életképtelen (egy szendvicset alig tudnak megcsinálni, alig értenek valamihez, autó akksi cseréje meg pédldául az idegenektől származó dolog) Tisztelet a kivételnek, ha akad még olyan

- Sok az elkényeztetett (magas életminőség elvárása alanyi jogon)

- Kiskapuk keresése mindenben

- Speciálisnak, kiválasztottnak hiszik magukat (Nagyon magas ego társul ez mellé)

És még sok minden, de nem akarom végtelen ideig koptatni a billenytűzetet.

2021. jún. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
25%
Akkor én a tiktok jó oldalára kerültem, ahol értelmes Z-generációs embereket találtam.
2021. jún. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
32%
A tiktok meg a legnagyobb hülyeség, eszem ágában sincs letölteni továbbra sem. Az összes barátomat megkértem, hogy ne küldözgessenek tiktok videókat a Messengeren, akiknek az a szokása. Mert nem érdekel az a baromság, idióta zenékre és szövegekre biggyesztgetni a szájukat. Menjenek inkább dolgozni, ha unatkoznak.
2021. jún. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
56%
Nem csak arról szól a tiktok, ha nincs letöltve nem kell véleményt sem formálni. Megtanulja az app hogy mik érdekelnek és olyan videókat ad be. Az meg hogy menjenek inkább dolgozni....:D Mert csak munkából és szenvedésből kell hogy álljon az élet, igaz? Te miért nem dolgozol most, hogy ennyire unatkozol, hogy ide írogatsz?
2021. jún. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
27%
Honnan tudod, hogy nem dolgozom, vagy épp csak szünetelek, mert még tehetem? Csak eldönthetem, hogy mit csináljak szabadidőmben. Már elnézést, hogy nekem jobban esik értelmes kérdésekre válaszolgatni egy anonim oldalon. Jobb mintha az ötezredik koronahírt olvasgatnám, tekerném a facebookot lájkolgatva a 'menő' képeket, vagy tiktokra tennék ki egy éneklés imitáló videót. Ha nekem ez esik jól, hát akkor ez. Mindenkinek más a szórakozás. Bocs hogy nem érdekel a tiktok meg ezek.
2021. jún. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
81%

Ők is eldönthetik, hogy mit csináljanak szabadidejükben. Te meg helyettük akartad eldönteni...Azt csinálsz amit szeretnél, engem pont nem érdekel ki mivel tölti az idejét, te próbáltál megmondó ember lenni, hogy menjenek dolgozni ha unatkoznak. Most is jobbnak hiszed magad: "jobb mintha az ötezredik koronahírt olvasgatnám, tekerném a facebookot lájkolgatva a 'menő' képeket, vagy tiktokra tennék ki egy éneklés imitáló videót."

Nem vagy jobb másoknál, hiába hiszed magad annak. Szép napot.

2021. jún. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Pont olyan idióták, mint mi voltunk csak kicsit más a tech környezet. Semmi extra.

Y

2021. jún. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

19es írja legjobban körül.

Mi is fiatalok vagyunk, mint régen a felnőttek. Megvannak a saját f..szságaink de egyszer felnővűnk.

2021. jún. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

"- Sok az elkényeztetett (magas életminőség elvárása alanyi jogon)" - ilyen régen is volt


- Kiskapuk keresése mindenben" - szintén, belőlük lettem a mai politikusok, mindenkin átgázoló milliárdos vállalkozók


- Speciálisnak, kiválasztottnak hiszik magukat (Nagyon magas ego társul ez mellé" - akár csak OV :D

2021. jún. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Generációk jönnek és mennek, egyik sem jobb vagy rosszabb, csak mások a körülményeik, a lehetőségeik.


X

2021. jún. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!