Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az Z generáció "1996-2007...

Az Z generáció "1996-2007 között születtek" egy jelentős része miért ennyire tutyi mutyik egy munkahelyen?

Figyelt kérdés
Mitől ennyire szótlanok, félénkek, görcsösek szerintetek?
2021. ápr. 23. 14:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem a digitális világ az oka.


Itt is olvastam már számtalan kérdést az online oktatás kapcsán, hogy a kérdező nem meri bekapcsolni a kamerát. Mert zavarban van.


És a generáció tagjai közt a kapcsolattartás leginkább írásban történik.


De ez csak az én véleményem.

2021. ápr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Hát, szerintem meg a korosztályukkal jobban el tudnak beszélgetni, de ez mindenhol így van. Az idősebb generáció tagjai egy teljesen más világban nőttek fel, nem nagyon vannak közös témáik, stb.
2021. ápr. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Korosztályok között sem látom sok esetben a spanolgatást, ezt furcsálom, némelyik olyan mintha szégyelné önmagát, olyan furák.
2021. ápr. 23. 14:17
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
Nálunk nem jártak be időben kezdésre, az ebédszünetet megtoldották és hamarabb le is léptek. A sok "wc" ről nem is beszélve. Többen látták, hogy fűveznek is, lassan dolgoznak és trehányak. Nagy csalódás volt mindenki számára, nem azt mondom, hogy mind ilyen, de nálunk nem váltak be.
2021. ápr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy nem ilyenek, csak mivel - gondolom én - frissen csatlakoztak a csapathoz, így még idegenkednek a teljesen új közegben. Az lenne a furcsa, ha nem így lenne. Feltételezem, ezek a fiúk-lányok nem régóta a munkatársaid.
2021. ápr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%
4es vagyok, egy évig voltak, mert a cég kapott valami kedvezményt ha alkalmazza őket. Szóval nem a kezdeti nehézségekről beszéltem.
2021. ápr. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
1996-2003 közötti generáció az aki jelenleg dolgozhat a korából kiindulva és ők is azok akik talán a legfiatalabbak vagy gyakorlaton vannak egyetemi tanulmányok mellett. Minél fiatalabb valaki annál jobban meghúzza magát. A kérdés kicsit nem reális mert 25-18 éves korosztalyrol van szó csak
2021. ápr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy kapcsolat legyen az munka általában két félből áll. Ha látod hogy félénk a másik, pont segíteni kellene őket beilleszkedni abba a szférába, ahol te már kellemesen elvagy.
2021. ápr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hogyan segítesz egy olyan embernek aki max. 1, 2 szóval lerendez? Végzettségüktől független ilyenek, főleg 20+ évesek voltak eddig szinte mind ilyen, 1 van amelyik nem ennyire bátortalan, sokkal határozottabb. A többi kb. úgy viselkedik, mint egy 14*15 éves, legalább is mi annak idején diákmunkában találkoztunk azzal a korosztállyal akik ilyen nyuszik voltak. Ennyire nincsenek még a munka világához szokva, vagy félnek a felnőttektől vagy mi? Viszont már ők is felnőttek nem gyerekek, ifjú felnőtt az már felnőtt. Mert az hogy valaki mentálisan sérült, vagy aspergeres az megint más téma, ilyen kollégám is volt és van is, de már vele is el lehet beszélgetni szép lassan megnyílt, de ezek a fiatalok nem sérültek, csak félnek vagy nem tudom.
2021. ápr. 24. 06:34
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem vagy szimpi nekik :D

Néhány sorodból kiindulva talán én sem szívesen beszélgetnèk veled

2021. ápr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!