Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolják azt sokan,...

Miért gondolják azt sokan, hogy a nők vagy csak szépek, vagy csak okosak lehetnek?

Figyelt kérdés

2021. jún. 16. 13:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Mert buták és szeretnek butaságokat hangoztatni
2021. jún. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
7%
Mert ritka az amikor egy szép nő okos:) Tehát én csúnya vagyok ,cserébe nagyon okos. ;) Amúgy meg igen szoktál azt mondani ha szép nem vagy,legalább hülye ne legyél már. :)
2021. jún. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
28%

https://www.youtube.com/watch?v=Zz1IPGP7ff0


"Az a baj, hogy a nők vagy csúnyák,

Vagy szépek és buták,

Vagy, ha szépek és okosak is egyben,

Nem állnak szóba velem.

Ki érti ezt, ki érti ezt?"

2021. jún. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#2-es nem igazán értem. Aki ilyet állít, betette már a lábát egy egyetemre? Nemcsak egy csomó intelligens, de vonzó és gyönyörű lány is van ott. Sőt, oktatóim közül is van nagyon csinos professzornő, akinek még a személyiségi is bájos.

Egy szakmunkásképzőben lehet, két típusra lehet osztani a lányokat, akik még nem buktak ki tizedikben, de ez csúsztatás mégis azért, nem?

2021. jún. 16. 14:02
 5/16 anonim ***** válasza:
98%
Hááát én ezt nagyon-nagyon másképp tapasztaltam. A legokosabb nők, és az osztályom, szaktársaim, meg eleve a suli éltanuló lányai nagyrészt mindig csinosak voltak. A nővérem is éltanuló volt, és rengetegen bepróbálkoztak nála, azt mondták, menjen modellnek, mert még magas is (180 cm körül van). Durva ez az általánosítás, mert a kinézetnek semmi köze ehhez.
2021. jún. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Most azok akik lepontozta miért is? Nem ismeritek ezt a mindtást? Én is ismerek szép és okos nőket. De ismerek szép és iszonyatos buta nőt is. És fordítva is nem szép és okos, meg nem szép és buta.. Ez nem attól függ ,hogy ki a szép és ki nem szép. Az intelligencia nem a szépség velejárója,azt fejleszteni kell. Ennyi erővel férfiakra is lehetme mondani aki helyes az buta,aki nem helyes az okos.
2021. jún. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%
Én szép is vagyok, meg okos is vagyok. Hahha és még vicces is mert egyik sem igaz! (😭)
2021. jún. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem onnan ered, hogy sok buta liba mindenféle trükkökkel felhozza a külsejét de a személyiségét nem tudja elrejteni és akkor amelyik szép nővel találkozik az mind vagy majdnem mind ilyen és akkor általánosítanak.
2021. jún. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Eloitelet es tapasztalat, amibol altalanositas szuletik.


Nagy hiba!

2021. jún. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%
Mert nem ismernek engem. 😂
2021. jún. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!