Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolják rólam sokan,...

Miért gondolják rólam sokan, hogy meleg vagyok, csak azért mert vannak meleg barátaim?

Figyelt kérdés

2021. jan. 10. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Mert madarat tolláról, embert barátjáról..
2021. jan. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Mert az emberek hülyék és korlátoltak.
2021. jan. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Mert azt hiszik az emberek,hogy aki ki tud jönni egy meleggel akkor az maga is meleg azért.Pedig nem feltétlen igaz ez.Attól.hogy nekem esetleg lenne egy leszbikus barátnőm nem feltétlen vagyok én is leszbi csupán azért,mert megértem magam vele beszélgetés szintjén.Általánosítás megy ezerrel
2021. jan. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Kérdés, hogy ezt honnan tudják, illetve te honnan tudod róluk. Elvileg nem kéne, abszolút magánügy.
2021. jan. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért tudom róluk, hogy melegek mert elmondták nekem. Én meg nem vagyok homofób.
2021. jan. 10. 12:41
 6/7 anonim ***** válasza:
72%

Nincs ezzel probléma.Kedveled őket és barátkozol velük.Te dolgod,senkinek semmi köze hozzá.Felnőtt emberként képes vagy eldönteni,hogy kivel barátkozol.Mások véleményével pedig ne törődj

3-as voltam

2021. jan. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert azthiszi higy együtt vagytok
2021. jan. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!