Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed a feltétel...

Mi a véleményed a feltétel nélküli szeretetről?

Figyelt kérdés

2021. jún. 16. 21:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%
Nem hiszek benne.
2021. jún. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
37%
szar
2021. jún. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
42%
Nem létezik, szülő-gyereknél sem, semmilyen esetben.
2021. jún. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
84%
Szerintem létezik csak nagyon ritka. De ha valakit feltétel nélkül szeretnek az szerintem a világ egyik legjobb érzéseihez sorolható.
2021. jún. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
kimpembe kimpembe kimpembe
2021. jún. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
47%
Az, hogy borzasztóan tud fájni.
2021. jún. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%

Egyedul a kutya kepes nyujtani.


Azt viszont megfigyeltem sok nagyon onbizalomhianyos, nagyon szeretethianyos, szulok le sem szartak lanyban/noben, akik altalaban abuzus kapcsolatban vannak (mert konnyu predak) hogy ha huzamosabb ideig tart ez a kihasznalo kapcsolat, mondjuk ugy fel ev+, akkor hiaba mondja meg nekik az ember, hogy ez igy k*rvara nem jo, azonnal szakitani kene, meg talan odaig jut a dolog hogy be is ismeri hogy szarban van, tudja hogy tennie kellene valamit, tudjak hogy nem jo nekik, tudjak hogy jobbat erdemelnek meg tudjak hogy akivel egyutt vannak az egy utolso senki luzer, de... ennyi.


Nem tesznek semmit, sot talan aki segiteni akar nekik ebben elkezd viccelodni, hogy ez azert meg sem olyan komoly, meg elkezdi hogy o az "elete szerelme", meg hogy o nagyon huseges es nem hagyja ott.


Szoval a legtobbnek hiaba akar az ember segiteni, mennek a fejuk utan...


Ha megfigyelitek, sok no aki ilyen kapcsolatban volt az nem 1 - 2 honap mulva szakitott, hanem jo esellyel 1 evig, akar tobb evig ebben volt benne.


Es ha azt gondolod, hogy itt a vege, nem. Sokan VISSZA VAGYNAK ebbe az abuzus kapcsolatba, es azt mondjak hogy nem birjak elfelejteni annyira szeretik meg mindig.


Bevallom szamomra ez hihetetlen, hogy kesz tenyek elott is kepesek ragaszkodni az abuzus kapcsolathoz.


Ferfiaknal most oszinte leszek, ilyet meg nem lattam. Gondolom vannak, de nokbol sokkal tobb van ilyen esetben.


Szoval a nok valamennyire kepesebbek a mar majdnem feltetel nelkuli szeretetnek nevezheto ragaszkodashoz a ferfiakhoz kepest, de azert naluk is van egy hatar.


Es ez a hatar nem az, hogy a srac veri oket, megeroszakolja oket, kihasznalja oket, lenezi oket, massal kavar a srac, nem.


Hanem valamilyen egzisztenciat fenyegeto tenyezo. Pl a sracnak nincs tobbe munkaja, nincs penze, mentalis beteg - ez esetben valamiert azonnal kapcsolnak meg ezek a nok is es ott hagyjak a sracot. Most nem azt akarom mondani hogy a noknek csak a penz szamit, de koztudott hogy eleg fontos a penz ebben a korszakban (melyikben nem?).


De mint emlitettem, ennek ellenere kepesek megmaradni akar evekig egy abuzus kapcsolatban es teljesen tudtaban vannak a dolognak, hogy milyen kapcsolatban vannak.


Megjegyzem biztos vannak ilyen ferfiak is, de oszinten itt gyakorin a kerdesekbol indultam ki a parkapcsolatok kategoriabol, es rengeteg ilyen eset van.

2021. jún. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
29%
"egy dolog van ebben hiszek a mindent elsöprő szeretet"
2021. jún. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
55%
Veszélyes dolog. Semmiképp sem mondanám pozitívnak.
2021. jún. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szeeintem a legcsodálatosabb dolog lehet az egész világon.
2021. jún. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!