Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sracok! Ha sokszor neztek egy...

Sracok! Ha sokszor neztek egy csajra mosolyogtok ra ilyenkor akkor bejon nektek vagy csak kedvelitek?

Figyelt kérdés
Az is elofordul hogy tovabb is nezett az atlagosnal, szemem sarkabol lattam.
2021. jún. 17. 01:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez szinte minden esetben tetszést, ismerkedési szándékot takar nálunk. Veled történt ilyesmi? Akkor szerintem ne habozz, nyugodtan menj oda a sráchoz kezdeményezni, az ő helyzetét is megkönnyíted, nálad meg ott a garancia kártyája, hogy bármit csinálsz, a srácnak be fogsz jönni.


20/F

2021. jún. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Igen. Sajnos ha sokáig nézek valakit azt jelenti tetszik. Ezért amikor a boltban is vásárlok, a nénire nem merek rá nézni, akkor se ha hozzám beszél, mert félek h ő is ír gyakoris kérdést ki h tetszik e nekem mit csináljon nem volt még fiatallal dolga. :/
2021. jún. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2 Ismerosrol van szo, nem vadidegen boltosrol, es nem beszelgetes kozbeni szemkontaktusra gondoltam nyilvanvaloan :D
2021. jún. 17. 01:58
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

határozottan, igen.

De, fordítva nem így van?

2021. jún. 17. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!