Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Sracok! Ti altalaban milyen...

Sracok! Ti altalaban milyen okbol neztek sokszor, es mosolyogtok egy lanyra?

Figyelt kérdés
Ha nem ismeritek annyira, csak latasbol, parszor beszeltetek.
2021. máj. 10. 13:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Hogyha vonzó számomra, vagy ha van rajta valami szokatlan...
2021. máj. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Szerinted mégis milyen okból? Annyira nyilvánvaló, Istenem... Néha komolyan olyan alapvető kérdéseket tud kiírni némely ember, mintha valami idegen fajhoz tartozna. Ilyenkor mi a cél mégis?
2021. máj. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Lehet szimpatia miatt is, es vonzodas miatt is. Nem egyertelmu annyira. Ezert a kerdes, hogy ki miert szokta csinalni.
2021. máj. 10. 13:07
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Nem, szimpátia miatt nem néz sokszor a másikra az ember, maximum, ha véletlenül találkozik a tekintetük, összemosolyognak.

A sokszor nézegetés az vagy szexuális vonzalom, vagy szerelem.

Ha őszinte, szívből jövő mosoly is társul hozzá (a tekintete is mosolyog), akkor valószínű, hogy szerelmes.

2021. máj. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
De én emiatt a két dolog miatt :( Akkor miért csak edjet mondjak?
2021. máj. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Amit meg egyes írt, hogy van rajta valami szokatlan, azt meg lazán meg lehet különböztetni a szerelmes pillantgatástól, mert baromira nem ugyanolyan az a mosoly, amikor pukkadozik valaki a nevetéstől, és az, amikor boldog valamitől.
2021. máj. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem hinnem hogy szerelmes lenne, kb 0 az eselye, mint irtam alig ismerem. Csak latni szoktuk egymast.

De azert nevetsegesen sem nezek ki, hogy rohogni kelljen :D

2021. máj. 10. 13:21
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól még beléd zúghatott, hogy alig ismered. Hidd el, annyi is pont elég, ha látni szoktátok egymást. Én eddig világ életemben így lettem mindig szerelmes, első látásra, ösztönből.

30F

2021. máj. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem olyan tipusu.
2021. máj. 10. 13:28
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Miért, meleg? Ha nem, akkor olyan típusú.
2021. máj. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!